دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
ساتیا نادلا، مدیر عامل شرکت مایکروسافت می‌گوید کنسول‌های Xbox Series X/S در یک بازه زمانی مشابه به فروش تعداد بیشتری نسبت به تمام کنسول‌های قبلی دست یافته است. با دنیای بازی همراه باشید.
کنسول‌های Xbox Series X/S به وضوح شروع بسیار خوبی داشته‌اند. زیرا این کنسول‌ها از زمان عرضه در نوامبر سال ۲۰۲۰ به طور مداوم به فروش می‌رسد. در واقع، این دو کنسول بیشترین میزان فروش در زمان عرضه در کل تاریخ عرضه ایکس باکس را داشته‌اند. این سرعت فروش از زمان عرضه تاکنون همچنان ادامه داشته است.
در طی صحبت‌های اخیر مایکروسافت پیرامون مسائل مالی با تام وارن در توییتر، مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا گفت که Xbox Series X و Series S سریع‌ترین فروش را میان کنسول‌های Xbox تا به امروز داشته‌اند. آن‌ها از زمان عرضه تا این لحظه واحد‌های بیشتری نسبت به تمام کنسول‌های قبلی Xbox در این مقدار از زمان به فروش رسانده‌اند. با توجه به این، شنیدن اینکه نادلا می‌گوید مایکروسافت «از تمامی بازی‌ها لذت می‌برد» جای تعجب ندارد.
سال‌هاست که مایکروسافت آمار واقعی فروش کنسول‌های خود را منتشر نکرده است، اما در این بازه زمانی، Xbox One بیش از ۵.۵ میلیون واحد فروخته بود. بنابراین، کنسول‌های Xbox Series X/S فروش بیشتری نسبت به آن را داشته‌اند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari