کپی لینک
استودیو آمریکایی امبر لب به واسطه یک بیانیه رسمی اعلام کرد انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits به زمان دیگری موکول شده است.

امبر لب (Ember Lab) یک استودیو مستقل است که سال ۲۰۰۹ میلادی توسط برادران گریر (Grier Brothers) تاسیس شد. تمرکز آن‌ها روی ساخت ویدیوهای تبلیغاتی قرار داشت تا اینکه اعضای تیم به این نتیجه رسیدند که زمان برداشتن قدم بعدی فرا رسیده است: ورود به صنعت ویدیو گیم. مایک گریر (Mike Grier) که تجربه‌ای در زمینه برنامه‌نویسی داشت، به همراه یک تیم کوچک  مشغول کار روی نسخه اولیه یک بازی شد. با پیشرفت پروژه، افراد باتجربه به تیم اضافه شدند. پس از اینکه نسخه اولیه به اتمام رسید، مدیران لمبر لب محصول جدیدشان را برای شرکت‌های متعددی فرستادند تا بتوانند یک ناشر پیدا کنند. حدودا ۸ ماه بعد، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی قراردادی را با استودیو آمریکایی امضا کرد.
اولین بازی ویدیویی امبر لب Kena: Bridge of Spirits نام داشته و در جریان رویداد آنلاین Future of Gaming برای نخستین بار به نمایش درآمد. عنوان مزبور در ژانر اکشن-ماجراجویی ساخته شده و حول محور دخترکی به نام کنا می‌چرخد. او طی اتفاقاتی به یک روستا می‌آید که بخاطر یک حادثه تلخ و بزرگ رها شده و حالا متروکه به شمار می‌آید. پروتاگونیست باید سعی کند به واسطه اقدامات مختلف وضعیت روستا را بهبود دهد. جدا از شخصیت‌های انسانی، موجودات کوچک و بامزه‌ای به نام رات وجود دارند که به کنا در رسیدن به اهداف خود کمک می‌کنند. آن‌ها باعث می‌شوند قدرت جادویی دخترک افزایش یابد.
امبر لب یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت و به واسطه آن اعلام کرد انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits با تاخیر مواجه شده است. این عنوان قرار بود در تاریخ (مصادف با ۲۴ آگوست) به بازارهای جهانی بیاید اما علاقه‌مندان حالا باید تا (مصادف با ۲۱ سپتامبر) منتظر بمانند. در ادامه می‌توانید متن بیانیه را مطالعه کنید:
تصمیمی سخت اتخاذ کرده و انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits را به ۲۱ سپتامبر موکول کردیم تا بتوانیم تمامی نسخه‌ها را بهینه کنیم. تیم طی ماه‌های گذشته سخت مشغول بوده و ما احساس می‌کنیم زمان اضافی در کسب اطمینان از ارائه بهترین تجربه ممکن بسیار حائز اهمیت است.
اطلاع داریم بسیاری از شماها مشتاقانه منتظر بازی هستید و از صبرتان قدردانی می‌کنیم.
نخستین باری نیست که انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits به تعویق می‌افتد. محصول امبر لب قرار بود در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد اما تا سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد. تیم توسعه که به زمان بیشتری نیاز داشت، تصمیم گرفت عرضه را بار دیگر به زمان دیگری موکول کرده و بدین ترتیب، زمان بیشتری برای خود کسب کند. به هر حال، همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه داشته و چالش‌های فراوانی را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند.
Kena: Bridge of Spirits برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه پی‌سی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari