دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
با پایان ماه جولای، اکنون وقت آن رسیده تا مایکروسافت بازی‌های رایگان این ماه مشترکین طلایی ایکس باکس را اعلام کند که این نیز شد. عناوینی جذابی که قطعا می‌توانند نظر بازیکنان را جلب کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی‌های رایگان ماه آگوست مشترکین طلایی ایکس باکس به تدریج دردسترس قرار می‌گیرند. عناوینی هم که در این ماه رایگان شدند شامل Lost Planet 3، Darksiders 3 و چندی دیگر شده که هر یک طرفداران خاص خود را دارند.
گفته شده برای کل ماه آگوست بازی Darksiders 3 شامل تمامی مشترکین Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate می‌شود. عنوانی که اخرین همکاری دو شرکت THQ Nordic و Gunfire Games را رقم زد.
از اول آگوست تا پانزدهم همین ماه بازی Lost Planet 3 کپکام رایگان است. عنوانی اکشن شوتر سوم شخص که داستانی فضایی دارد و آخرین اثر از این فرنچایز بود. بازیکنان ایکس باکس می‌توانند از ۱۶ تا ۳۱ آگوست بازی Garou: Mark of the Wolves را تجربه کنند. عنوان آخر از سری بازی Fatal Fury که توانست مورد توجه قرار گیرد.
در سوی دیگر بازی Yooka-Laylee هم از ۱۶ آگوست تا سپتامبر دردسترس قرار می‌گیرد. بازی‌های مورد اشاره از آگوست دردسترس قرار می‌گیرند و در تمام کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X / S قابل اجرا خواهد بود، همچنین Lost Planet 3 و Garou: Mark of the Wolves نیز در Xbox 360 قابل اجرا هستند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari