instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) با انتشار تریلری به تاریخ عرضه‌ی بسته الحاقی War for Wakanda اشاره کرد. این بسته الحاقی قرار است شخصیت Black Panther را به بازی Marvel’s Avengers بیفزاید.
طبق اطلاعات منتشر شده، بسته الحاقی War for Wakanda و شخصیت Black Panther قرار است در تاریخ ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۱۷ آگست ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس بازی‌بازان عنوان Marvel’s Avengers قرار گیرند. لازم به ذکر است که Black Panther در واقع سومین ابرقهرمان الحاقی پس از عرضه برای بازی Marvel’s Avengers به شمار می‌آید.
بسته‌ الحاقی War for Wakanda همچنین دو شخصیت شرور جدید، یک محیط و دشمنان گوناگون تازه به بازی خواهد افزود. علاوه بر این موارد، منطقه‌ی Birnin Zana Outpost به همراه ماموریت‌های جدید انفرادی یا چند نفره‌ی دو بخش Drop Zone و Threat Sector نیز در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت.
همچنین به گفته‌ی شرکت اسکوئر انیکس، رویداد Marvel’s Avengers War Table تنها یک روز قبل از انتشار بسته الحاقی War for Wakanda برگزار خواهد شد تا از این طریق طرفداران نگاهی گسترده و جامع به نمایش و جزئیات جدید مربوط به این محتوای گسترشی جدید را کسب نمایند.
همچنین شرکت اسکوئر انیکس اعلام نمود که در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۱ آگست ۲۰۲۱) بازی‌بازان پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی، پلی‌استیشن و گوگل استدیا می‌توانند به مدت محدود به تمامی محتویات بازی Marvel’s Avengers دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر است که این رویداد برای کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس در زمان دیگری برگزار خواهد شد.
پس از پایان دوره‌ی دسترسی کامل بازی‌بازان به تمامی محتویات بازی Marvel’s Avengers، آن‌ها قادر خواهند بود پس از پرداخت هزینه و استفاده از تخفیف ۴۰ درصدی، تمامی پیشرفت‌ها و دستاوردهای خود را که نیز به همراه داشته باشند.
علاوه بر این موارد، شرکت اسکوئر انیکس برای رویداد آخر هفته‌ی بازی Marvel’s Avengers و تشویق بازی‌بازان موارد دیگری به مانند چهار برابر شدن امتیازهای کسب شده، تخفیف ۵۰ درصدی برای خرید از فروشگاه بازی و برگزاری مجدد رویداد Tachyon Anomaly را نیز در برنامه‌های خود دارد.
بازی Marvel’s Avengers هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما می‌توانید تریلر بسته الحاقی War for Wakanda این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:
دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p
دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا واقعا بازی انتقام جویان DLC پلنگ سیاه رایگان هستش یا نه؟
تا جایی که گفتن بله ولی خب سرورهای بازی مسدود شده
چرا؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari