instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
کمپانی فلاینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) از انتشار حتمی Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ خبر داد. به احتمال زیاد در مراسم گیمزکام (Gamescom) امسال اطلاعات جدیدی از زمان انتشار این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

با رسیدن به نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱، آشکار نشدن تاریخ انتشار بازی‌هایی که امسال منتشر خواهند شد بیشتر به چشم می‌آید. از جمله‌ی این بازی‌ها Shadow Warrior 3 است که در مراسم E3 امسال تریلر جدیدی از آن به نمایش گذاشته شد. با وجودی که تاریخ انتشار این بازی در مراسم E3 به اشتراک گذاشته نشد، اما شرکت دولوپر دیجیتال (Developer Digital) در اکانت توییتر Shadow Warrior 3 اطلاعات جدیدی را درباره‌ی روند عرضه‌ی این عنوان منتشر کرد.
از جمله موارد ذکر شده در این توییت، رسیدن خبر‌های جدید پیرامون تاریخ عرضه‌ی بازی در ماه آگوست و انتشار حتمی Shadow Warrior 3 بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۲۱ هستند. از آنجایی که مراسم گیمزکام امسال با برگزاری Opening Night Live در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد، بعید نیست که تاریخ انتشار Shadow Warrior 3 نیز در این مراسم مشخص شود.
Shadow Warriors 3
همچنین اشاره کردن به «پلی‌استیشن» و «ایکس‌باکس» به جای «پلی‌استیشن ۴» و «ایکس‌باکس وان» می‌تواند به این معنا باشد که این عنوان بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس نیز منتشر خواهد شد.
Shadow Warrior 3 به طور مستقیم به ادامه‌ی داستان Shadow Warrior 2 می‌پردازد؛ لو ونگ (Lu Wang) و اوروچی زیلا (Orochi Zilla) با یکدیگر متحد شده و به دنبال مکان یک اژدها هستند. این بازی به جای تمرکز بر روی پیدا کردن لوت (Loot) و مراحلی که به طور تصادفی ساخته می‌شوند، به ارائه‌ی داستان و محیطی خطی می‌پردازد که در آن سکوبازی و تکنیک‌های حرکتی جدید از جمله دویدن بر روی دیوار و استفاده از قلاب، نقش بزرگ‌تری را به عهده دارند. علاوه بر این موارد، لو ونگ در کنار اسلحه‌های گرم و کیتانا، از سلاح‌های جدید و خاصی برای کشتن دشمنان استفاده می‌کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نمیدونم که فقط من اینجوری حس میکنم یا بقیه نیز همینطورن
ولی حس میکنم که این از دووم هم بهتره(با توجه به تریلرها)
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari