دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
شبکه نتفلیکس سریال اقتباسی “Sweet Tooth” را دو ماه پس از شروع پخش آن به صورت رسمی برای فصل دوم تمدید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این اطلاعیه با انتشار یک ویدیو روی توییتر از واکنش بازیگران به شنیدن خبر تمدید شدن سریال اعلام شد.
داستان سریال “Sweet Tooth” سالها بعد از واقعه‌ای آخرالزمانی به نام “ریزش بزرگ” رخ می‌دهد که جهان را به لرزه درآورد، اما همچنین زمینه را برای ظهور موجوداتی با دو رگه‌ی انسان و حیوان فراهم می‌کند، یکی از این موجودات دو رگه پسری به نام سوئیت توث است که با مردی تنها رابطه‌ای دوستانه و عمیق دارد. در ادامه این دو شخصیت برای پیدا کردن سرپناه و یافتن معنای حقیقی خانه، راهی ماجراجویی خارق العاده در دنیای سرسبز اما پرخطر می‎شوند.
کریستین کانوری (گاس)، نونسو آنوزی (تامی جپرد)، عدیل اختر (دکتر آدیتیا سینگ)، آلیزا ولانی (رانی سینگ)، استفانیا لاوی اوون (خرس/بیر)، دانیا رامیرز (ایمی ادن)، نیل ساندیلاندس (ژنرال ابوت)، ویل فورته (پدر/فادر) و جیمز برولین (راوی/نریتر) از بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
جیم میکل تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد، بث شوارتز (کماندار) به عنوان نویسنده مشترک در نگارش متن سریال با کیمل همکاری دارد، میکل و شوارتز همچنین به عنوان شورانر در ساخت این سریال مشارکت دارند. از دیگر تهیه کنندگان اجرایی مجموعه می‌توان به میکل، شوارتز، رابرت داونی جونیور، سوزان داونی، آماندا بورل، لیندا موران و اوان مور اشاره کرد.
سوئیت توث اولین بار به عنوان یک کتاب کمیک توسط انتشارات ورتیگو و دی‌سی منتشر شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari