کپی لینک
در حالی که مدت زمان زیادی به انتشار فیلم The Suicide Squad باقی نمانده است، نمرات این فیلم منتشر شده است. همچنین جیمز گان به تازگی جدیدترین پوستر این فیلم مورد انتظار را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت.
تازه‌ترین اثر دنیای DC یعنی فیلم The Suicide Squad در مورد گروهی از ابرشرورها است که مجبور می‌شوند در ازای آزادی خود به دولت ایالات متحده‌ی آمریکا کمک کنند. در همین راستا این گروه ضربت باید ضمن از بین بردن یک آزمایشگاه از دوران نازی،‌ با یک بیگانه غول‌پیکر به نام استارو (Starro) مقابله کنند. در این فیلم ضمن حضور شخصیت‌های قدیمی، شاهد چهره‌های جدید نیز خواهیم بود.
در پوسترهای پیشین منتشر شده از فیلم The Suicide Squad، شاهد اکشن‌های خیره‌کننده، لباس شخصیت‌های اصلی و حال و هوای علمی تخیلی بودیم. حال در جدیدترین پوستر فرصت این را داشتیم که نگاهی به یک ون که شخصیت‌های اصلی درون آن قرار دارند بیاندازیم. گمان می‌رود که مکان درون پوستر همان Corto Maltese باشد. 
فیلم The Suicide Squad موفق شده تا به اینجای کار از ۲۴ نقد در وبسایت متاکریتیک نمره ۷۸ و در وبسایت راتن تومیتوز از ۶۸ نقد نمره‌ی ۹۹ را به دست آورد. با توجه به نظر منتقدان تا زمان نگارش این مطلب، می‌توان گفت که جدیدترین اثر جیمز گان با صحنه‌های اکشن پخته و شخصیت‌های به یادماندنی، بهترین فیلم دی‌سی در طی سال‌های اخیر به شمار می‌رود. در ادامه می‌توانید نمراتی که این فیلم از برخی سایت‌ها دریافت کرده است را مشاهده کنید.
با وجود اینکه به گفته‌ی جیمز گان فیلم The Suicide Squad دنباله‌ای برای اثر سال ۲۰۱۶ جوخه‌ی انتحار نیست، باز هم شاهد حضور چهره‌های قدیمی در آن خواهیم بود. ستارگانی همچون:
همچنین در کنار این شخصیت‌ها، شاهد حضور چهره‌های جدید نیز خواهیم بود.
فیلم The Suicide Squad در تاریخ ۶ آگوست مصادف با ۱۵ مرداد ماه برای انتشار در سینماها و HBO Max برنامه‌ریزی شده است.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari