در جریان رویداد شب گذشته شرکت Annapurna Interactive، بازی ایندی A Memoir Blue با انتشار یک تریلر رسما معرفی شد.
شرکت آناپورنا اینتراکتیو که به انتشار بازی‌های خلاقانه و نوآور مشهور است و حمایت از سازندگان کوچک و ایندی را یکی الویت‌های اصلی خود می‌داند، روز گذشته با انتشار یک تریلر کوتاه از بازی A Memoir Blue رونمایی کرد. این بازی به‌عنوان اولین پروژه استودیوی تازه تأسیس Cloisters Interactive در دست ساخت است و قرار است بازیکنان را به یک ماجراجویی جادویی ساخته شده با ترکیبی از سبک هنری دوبعدی و سه‌بعدی ببرد.
کانسپت آرت بازی A Memoir Blue
داستان بازی از زاویه دید Miriam و در جریان موج‌های آب روایت می‌شود، جایی که این شناگر با خاطرات گمشده‌ی دوران کودکی خود مواجه می‌شود. براساس گفته‌‌‌‌‌‌‌‌ی کارگردان بازی شلی چن، روایت داستان این بازی برخلاف دیگر بازی‌های این ژانر، بدون استفاده از هیچ دیالوگی و تنها ازطریق انیمیشن‌های کاراکترها و موسیقی‌ هر صحنه انجام می‌شود که این موضوع در تریلر معرفی این اثر نیز به خوبی قابل مشاهده است. شلی می‌گوید استفاده از طراحی‌های دوبعدی و سه‌بعدی یکی از ترفندهایی بوده که این استودیو در متفاوت ساختن سکانس‌های گیم‌پلی که در گذشته و حال جریان دارند انجام داده است. به این ترتیب که تمام صحنه‌های مرتبط با دوران کودکی میریام و خاطرات او با مادرش به‌صورت ۲بعدی طراحی شده است و سکانس‌هایی از زندگی او که در دوران بزرگ‌سالی روایت می‌شود، با استفاده از مدل‌سازی‌های سه‌بعدی صورت گرفته است.
شما می‌توانید در ادامه تریلر معرفی خلاقانه این بازی را تماشا کنید:

دانلود از آپارات
هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای بازی A Memoir Blue اعلام نشده است، اما می‌توانیم انظار عرضه‌ی آن برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی، نینتندو سوییچ و اپ استور اپل را داشته باشیم. همچنین بازی A Memoir Blue از روز عرضه در دسترس کاربران ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت.
نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چیست؟ دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari