دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو Essay Games و شرکت RedDeerGames، سازنده و ناشر بازی Last Survey بالاخره از تاریخ انتشار این عنوان رونمایی کردند. این بازی قرار است پانزدهم ماه جاری به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
استودیو Essay Games و شرکت RedDeerGames، سازنده و ناشر Last Survey اعلام کردند این عنوان کم‌تر از یک هفته دیگر روانه بازار خواهد شد. این بازی یک رمان تصویری و مینیمالیستی است که در انحصار کنسول نینتندو سوییچ قرار دارد. امکان پیش خرید بازی از هم‌اکنون فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی علاقه مندان می‌توانند به وبسایت رسمی شرکت RedDeerGames مراجعه کنند.
داستان بازی Last Survey از جایی آغاز می‌شود که فردی قصد دارد نتیجه سال‌ها تحقیقات و بررسی‌های خود را به همراه سند و مدارک کافی منتشر کند. این تجقیقات به طور کلی شرایط و سرنوشت دنیا را متحول خواهند کرد، دنیای اکنون به صورت کامل توسط چندین ابر شرکت چند ملیتی اداره می‌شود. سازندگان در تلاش هستند تا داستانی غنی را به مخاطبان ارائه کنند. داستانی که موضوعات حساسی مانند آینده جهان، کاپیتالیسم و حرص و طمع شرکت‌های بزرگ را هدف گرفته‌است.
بون شک موضوع که سازندگان برای بازی خود در نظر گرفته‌اند خاص و منحصر به فرد است و کمتر درباره آن در جهان بازی‌های ویدیویی شنیده‌ایم. در کنار این داستان آرت استایل خاص بازی نیز هویت بازی را بیش از پیش اختصاصی می‌کند.
Last Survey پانزدهم مرداد ماه سال جاری (ششم آگوست ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari