دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
پس از مدت‌ها سکوت خبری بالاخره استودیو Heart Machine از تاریخ انتشار بازی Solar Ash رونمایی کرد. این عنوان قرار است چهار آبان ماه سال جاری (۲۶ام اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و PC عرضه شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
استودیو مستقل Heart Machine پس از عرضه بازی Hyper Light Drifter در سال ۲۰۱۶ توجهات زیادی در میان اهالی گیم و بویژه طرفداران بازی‌ها با گیم‌پلی سرعتی را به جلب کند و از این رو، محصول جدید آن‌ها، Solar Ash از بازی‌هایی است که بسیار از طرفداران قصد دارند آن را برای سال ۲۰۲۱ میلادی تجربه کنند. سازندگان مدت زمان زیادی را در سکوت خبر مشغول فعالیت بودند و اطلاعات چندانی درباره این بازی درز پیدا نمی‌کرد. بالاخره روز گذشته سازندگان از تاریخ انتشار بازی رونمایی کردند.
علاوه بر اعلام تاریخ انتشار بازی Solar Ash سازندگان اطلاعاتی درباره جهان و داستان بازی نیز منتشر کردند. داستان بازی ماجرای شخصی به اسم Rei روایت می‌کند که وارد Ultravoid، یک سیاه چاله عظیم می‌شود که حاوی فضاهایی به شدت سورئال و همچنین خرابه‌ها و بقایای سایر جهان‌ها است. Rei برای نجات دادن جهان خود باید از موانع مختلفی عبور کند، به کمک گلاید کردن و قلاب محیط‌های مختلف را پشت سر گذارد و حتی برخی شهرها را نابود کند و به نبرد جاذبه برود. در این بازی باس فایت‌های به شدت عظیم الجثه‌ای وجود دارند به نام Sentinel که یاد آور بازی Shadow of the Colossus هستند.
Solar Ash چهار آبان ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari