instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به تازگی تریلری از بازی رایگان Tom Clancy’s XDefiant منتشر شده که نقشه‌های بازی را به نمایش می‌گذارد. در این تریلر می‌توان دید که این دو نقشه بر اساس فرنچایز The Division طراحی شده و دارای تنوع خوبی هستند.

با توجه به آغاز فاز آزمایشی بازی Tom Clancy’s XDefiant در هفته‌ی آینده، تریلری از این بازی منتشر شده که دو نقشه‌ی آن را به نمایش می‌گذارد. این دو نقشه Emporium و Air and Space نام دارند. اولی شامل مسیرهای خارجی و داخلی می‌شود و دومی هم در محیطی بسته است. هر دو نقشه باید برای هواداران سری The Division آشنا باشد. Emporium بر اساس The Broadway Emporium از بازی اول طراحی شده، اما به جای جریان داشتن مبارزات صرفا درون فروشگاه، بازی‌بازان می‌توانند در خارج از فروشگاه هم مبارزه کنند. موزه‌ی Air and Space بازی The Division 2 هم منبع الهام اصلی نقشه‌ی Air and Space بوده است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این نقشه‌ها را مشاهده کنید:
دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p
البته بازی Tom Clancy’s XDefiant همانند The Division یک لوتر شوتر نیست. Tom Clancy’s XDefiant یک شوتر کلاسیک چندنفره بوده که در آن دو تیم شش نفره در حالت‌های مرسومی مثل Domination در مقابل هم قرار می‌گیرند. این بازی در تاریخ نامعلومی بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا عرضه خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
همون ماد کالافه واسه رینبو
وقتی پول مفت داری نمی دونی باهاش چیکار کنی:
این بازی رایگان هست.
نه منظورم یوبیسافته که انقدر پول مفت در میاره نمیدونه چی درست کنه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari