instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
اگر تا به حال برایتان سوال شده بود که شخصیت جوئل از سری The Last of Us بدون ریش و سبیل چطور به نظر می‌رسد، امروز به پاسخ خود خواهید رسید. یکی از طرفداران این مجموعه، تصمیم گرفته است تا شخصیت محبوب جوئل را بدون ریش و سبیل نشان دهد. نتیجه‌ی کار به همان اندازه‌ای که فکر می‌کنید، عجیب است.
همان‌طور که می‌دانید، این کار چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز شاهد مواردی مثل نمونه‌ی بدون ریش و سبیل کریتوس از بازی God of War 2018 بوده‌ایم. با این حال، موضوعی که جوئل را از دیگر شخصیت‌ها جدا می‌کند، این است که بازی‌بازان تا به حال این شخصیت را بدون ریش و سبیل در بازی‌ها مشاهده نکرده‌اند. حتی در فلش‌بکی (Flashback) که جوئل را در جوانی و در کنار دخترش نشان می‌دهد نیز این شخصیت با ریش و سبیل دیده می‌شود.
به همین خاطر، این به یکی از خصوصیات مهم ظاهر جوئل تبدیل شده است و طرفداران نیز به آن عادت کرده‌اند. پس اگرچه ظاهر فعلی جوئل در میان بازی‌بازان جا افتاده، اما بد نیست که این شخصیت را بدون ریش و سبیل نیز مشاهده کنیم. خبر خوب این است که یکی از کاربران ردیت این کار را انجام داده است. با این که عادت کردن به جوئل بدون ریش و سبیل سخت است، اما باید گفت که اگر این شخصیت روزی تصمیم می‌گرفت تا ریش خود را اصلاح کند، نتیجه‌ی نهایی مشابه تصویر زیر می‌شد. در ادامه می‌توانید جوئل را بدون ریش و سبیل مشاهده کنید:
شاید جالب باشد بدانید که برخی از کابران ردیت، ظاهر جوئل بدون ریش و سبیل را با شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) از Red Dead Redemption 2 و هریسون فورد (Harrison Ford)، بازیگر معروف، مقایسه کرده‌اند. با این حال، عده‌ی زیادی از طرفداران ریش و سبیل جوئل را دوست دارند و نمی‌توانند او را بدون آن تصور کنند.
نظر شما چیست؟ آیا می‌توانید جوئل را بدون ریش و سبیل تصور کنید؟ به نظر شما این شخصیت شبیه هریسون فورد یا آرتور مورگان است؟
بازی The Last of Us Part II هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی که توسط سعید آقابابایی نوشته شده است را از این نشانی مطالعه کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بدون ریش شبیه دبیرا مدرسس Neutral
چقدر شبیه آخرای آرتور شده
اون زمانی که بیماریش پیشرفت کرده
واقعا شبیه هستن
لعنتی بدون ریش هم جذابه
چقدر شبیه آرتور شده Heart Cry
یکم چهرش بد شد ولی منم یهو یاد ارتور افتادم نمیدونم چرا Neutral
“همان‌طور که می‌دانید، این کار چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز شاهد مواردی مثل نمونه‌ی بدون ریش و سبیل کریتوس از بازی God of War 2018 بوده‌ایم”
کی این کار رو کرده؟ خجالت نمیکشید؟
دیگه کسی دست به ریش و پشم سلطان نزنه ها Thinking
ریش کریتوسو که زدن قیافش ابر ترسناک شد ROTFL
https://s4.uupload.ir/files/01-26-07-god-of-war-kratos-shaved-e1592254607199_wgsq.jpg
چرا یاد زامبی ها افتادم Neutral
سلطان با ریشش یه چیز دیگه اس
نه خدایی ریش جول خیلی بهش میاد.
تا حالا تو کل این دوران گیمریم حتی تلاش هم نکرده بودم جول رو بدون ریش تصور کنم.
بعضیا فقط با ریش و سبیلشون خفنن مثل همین جوئل یا کاپیتان پرایس اینا رو اصلا بدون ریش نمیشه تصور کرد XD
چقدر سمه ROTFL
جوئل مورگان Grin
بدون ریش شبیه آدمای شکست خورده هست ولی با ریش شبیه آدمای سرسخت و شجاع
تصویر بدون ریشش من رو یاد آرتور انداخت Neutral
چقدر شبیه عکس پروفایلمه !
نظر سمی دادم میدونم چرا تایید نشد ، ولی خدایی آخه درسته ROTFL
راستی قصدم بی احترامی به اقای قدیری نبود ، فقط شوخی بود
MY EYES
ریش حرمت داره نه لذت⁦Grin
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari