تبلیغات شما در پارسی گیم
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال
شاید مبارزه با سلاح‌های سرد مانند شمشیر و پتک و تیرکمان به‌سرعت شما را یا دوران باستانی و تاریخی بیندازد. اما اگر همین موضوع را با ربات‌ها تلفیق کنیم، سوژه‌ای مناسب و به دور از کلیشه به دست می‌آید که برای ساخت بازی ویدیویی به‌شدت مناسب خواهد بود. بازی Clone Drone in the Danger Zone از استودیو Doborog Games عنوانی با همین سوژه بوده که یک گلادیاتور رباتی را برای مبارزه در اختیار شما قرار می‌دهد.
شما در این بازی انسانی هستید که مغزش تسخیرشده و توسط تکنولوژی وارد بدن یک ربات پیشرفته می‌شود که یک گلادیاتور بوده و شمشیر لیزری نیز در اختیار دارد. حال شما باید در میدان مبارزه با سایر ربات‌ها وارد نبرد شوید و مسیرتان را برای موفقیت و نجات طی کنید. به دلیل اینکه ماهیت شما اکنون یک ربات پیشرفته است، تمام اجزای بدنتان را می‌توانید تغییر داده و ارتقا دهید که این موضوع یکی از عناصر اصلی این بازی محسوب می‌شود.
شما به ارتقاهای زیادی مانند استفاده از جت‌پک، تیرکمان، نفس آتشین و همین‌طور بهبود سلاح اصلی و زره خود دسترسی خواهید داشت. گرافیک بازی سبک و سیاقی ساده و پیکسلی داشته و همین موضوع جذابیت خاصی را به آن اضافه کرده است. هنگام ضربه زدن به دشمنان، بسته به اینکه به کجا ضربه وارد کنید، آن عضو جداشده و کارایی‌اش را از دست می‌دهد. این موضوع راجع به خودتان هم صدق می‌کند پس باید در مبارزات بسیار حواس خود را جمع کنید.
به‌جز بخش مرحله‌ای بازی، قسمت چندنفره و همین‌طور ساخت مراحل نیز وجود دارد تا بتوانید تجربه‌هایی متفاوت و سرگرم‌کننده را در محیط بازی داشته باشید و از اینکه یک ربات شمشیرزن پیشرفته هستید، لذت ببرید.
در ادامه برای دانلود بازی Clone Drone in the Danger Zone با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.
OS: Windows 7 or newer
Processor: Modern quad-core (AMD FX-Series or newer, Intel Core i5 or faster)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 5770 or faster, Nvidia GeForce GT 640 or faster
Storage: 1 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

WITH A LASER SWORD. SURVIVE AND PERHAPS YOU WILL EARN UPGRADES. GOOD LUCK IN THE ARENA.
We hope you survive longer than the last contestant…
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.

source

توسط funkhabari