کپی لینک
استودیو مارول به تازگی تیزر سریال What If را در وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشته که ۳۰ ثانیه زمان داشته و به سرنوشت متفاوت کیلمانگر اشاره دارد.

[در صورتی که Loki را به صورت کامل تماشا نکرده‌اید، از خواندن مطلب خودداری فرمایید] سریال لوکی مدت کوتاهی قبل به انتها رسید. در قسمت آخر فصل نخست، سیلوی کانگ را کشت تا انتقام تمام زجرهایی که طی سال‌های عمرش متحمل شده بود را گرفته باشد. این اتفاق باعث شد نظم حاکم بر جهان از بین رفته و اتفاقات غیرمنتظره‌ای در خط‌های زمانی مختلف رخ دهد؛ اتفاقاتی که در صورتی زنده بودن کانگ رخ نمی‌دادند.
سریال What If محصول جدید مارول بوده و قصد دارد نشان دهد اقدام سیلوی چه طبعاتی را برای خط‌های زمانی به همراه دارد. به بیان دیگر، این اثر به یک سوال بسیار مهم پاسخ می‌دهد: چه می‌شد اگر اتفاقات مهم فازهای اول الی سوم فرنچایز Marvel Cinematic Universe به گونه دیگری رقم می‌خوردند؟ داستان توسط آتو روایت می‌شود که با نام مستعار ناظر شناخته شده و به یک گونه فرازمینی تعلق دارد. وظیفه اصلی آن‌ها این است که روی فعالیت‌های موجودات زنده در سیارات دیگر نظارت داشته باشند. آتو هم انتخاب شد تا از منظومه شمسی به خصوص سیاره زمین محافظت کند.
مارول ساعاتی قبل تیزر سریال What If را در وب سایت یوتیوب قرار دارد. این ویدیو تنها ۳۰ ثانیه زمان داشته و در ابتدا پگی کارتر را نشان می‌دهد که به جای استیو راجرز سروم ابرسرباز را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. او برخلاف کاپیتان آمریکا به صورت همزمان از سپر و شمشیر برای مبارزه با دشمنان بهره می‌برد. این ویدیو در ادامه به سرنوشت متفاوت دیگر شخصیت‌های نام آشنا اشاره می‌کند که یکی از آن‌ها کیلمانگر است. در صورتی که حافظه‌تان یاری کند، او در Black Panther مقابل تی چالا ایستاد تا تاج و تخت واکاندا را تصاحب کند اما در نهایت جان خود را از دست داد. از آن‌جایی که کیلمانگر اهداف خوبی را در ذهن می‌پروراند، از قضا محبوبیتی زیادی در میان طرفداران بدست آورد.
کیلمانگر قبل از اینکه تصمیم بگیرد واکاندا را تحت سلطه خود بگیرد، عضوی از ارتش ایالات متحده آمریکا بود و در افغانستان خدمت کرد. طبق آنچه در تیزر سریال What If و ویدیوهای پیشین نمایش داده شده، او حین خدمت در افغانستان با تونی استارک ملاقات کرده و بدین ترتیب، مسیر زندگی‌ هردویشان تغییر می‎‌کند. حتی در تیزر جدید می‌بینیم کیلمانگر با شوری همکاری می‌کند تا دشمن مشترک واکاندا را شکست دهند. در ضمن، صحنه دیگری از تیزر جدید مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشد. طبق اطلاعات موجود، او در خط زمانی جدید شکارچی زامبی تبدیل بوده و تمرکز اصلی‌اش روی مبارزه با آن‌ها قرار دارد.
وقتی سریال What If نخستین بار معرفی شد، گروهی از کارشناسان و طرفداران گمان می‌کردند داستانش با خط‌های داستانی فرنچایز Marvel Cinematic Universe ارتباطی ندارد اما با در نظر گرفتن اتفاقاتی که در سریال لوکی رخ داد، می‌توان گفت سریال انیمیشنی مارول کمک می‌کند تا مخاطب درک بهتری از مولتی ورس داشته باشد.
فصل نخست از ۱۰ قسمت تشکیل شده و پخش آن از تاریخ ۲۰ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ آگوست) شروع می‌شود.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari