دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
مطابق آگهی استخدام جدیدی که استودیو Undead Labs منتشر کرده‌است، آن‌ها به دنبال افرادی هستند که بتوانند صداگذاری‌های محصول جدید را به کمک موتور بازی سازی آنریل ۵ انجام دهند و بنابراین بازی State of Decay 3 با این موتور توسعه داده خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
از زمانی که شرکت اپیک گیمز از ورژن جدید موتور بازی سازی آنریل و ویژگی‌ها و تکنولوژی جدید آن رونمایی کرده‌است. استودیوهای بزرگ و کوچک زیادی جذب آن شده‌اند و در حال آشنا کردن توسعه دهندگان حود با این موتور هستند تا بازی‌ها آینده خود را با آن توسعه دهند. بازی‌های مشهور و مورد انتظاری نظیر بایوشاک ۴ و Dragon Age 12: The Flames of Fate با این موتور ساخته خواهند شد. البته فقط استودیوهای ترد پارتی نیستند که قصد استفاده از این موتور را دارند. استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت مانند The Coalition ،Ninja Theory و inXile Entertainment قصد دارند از این موتور و ویژگی‌ها کلیدی آن استفاده کنند و ظاهرا یکی دیگر از استودیوها نیز جذب آن شده‌است.
با گزارش کاربر مشهور توئیتر «klobrille» استودیو Undead Labs، سازنده بازی State of Decay 3 اخیرا آگهی استخدامی در فروم وبسایت خود منتشر کرده‌است. در این آگهی استخدام آمده‌است این استودیو به دنبال استخدام افرادی است که بتوانند افکت‌ها صوتی و صداگذاری‌های این بازی را از طریق موتور آنریل ۵ انجام دهند.
محصول جدید استودیو Undead Labs فعلا در فاز پیش تولید قرار دارد و قرار است در تاریخی نامعلوم برای ایکس باکس سری اس و ایک و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari