instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
امروز یکی از مادسازان نسبت به انتشار یک ماد جالب باری بازی Resident Evil Village اقدام کرد که کاراکتر Bruce Willis را جایگزین Chris Redfield می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری هم از این ماد در دسترس قرار گرفته است.

Darknessvaltier لقب مادسازی است که این ماد جالب و عجیب را به دست بازی‌بازان رسانده است. او اعلام کرده که برای ساخت این ماد تلاش فراوانی داشته است. همچنین گفتنی است که وی سابقه‌ی ساخت مادهای جذاب دیگری را برای فرنچایز Resident Evil داشته است. Darknessvaltier گفته است که سعی خواهد کرد تا مادهای بیشتری را برای این بازی عرضه کند و باید دید که در آینده چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت.
از زمانی که بازی Resident Evil Village منتشر شد، مادهای زیادی هم برای آن در دسترس قرار گرفت. بعضی از آن‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارند. این در حالی است که دیگر مادها، خصوصیات تازه‌ و بسیار کاربردی‌ای را هم به آن اضافه می‌کند. چندی پیش ماد Leon برای این اثر منتشر شد که برای مشاهده‌ی اطلاعات به همراه تریلر آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. ماد تازه‌ی این اثر که در بالا هم از آن صحبت شد، تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود و برای داشتن آن می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.
شما در بازی Resident Evil Village باید هدایت شخصیتی به نام Ethan را به عهده گرفته و وارد روستایی مرموز و پر از اتفاقات عجیب و غریب بشوید. شیاطین زیادی در این روستا وجود دارند که به خون شما تشنه هستند و باید تمام آن‌ها را از بین ببرید. هدف شما هم این است که دخترتان یعنی Rose را پیدا کنید و وی را نجات دهید. بازی Resident Evil Village در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. قابل ذکر است که شرکت کپکام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.
در پایان می‌توانید تصاویری از ماد جدید این بازی را مشاهده کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
رادیواکتیو جدید معرفی شد ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari