دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
هر چند استودیو ۳۴۳Industries، سازنده بازی Halo Infinite پیشتر اعلام کرده بود قصد ندارد حالت بتل رویال برای این بازی منتشر کند اما، یک فایل صوتی استخراج شده از داده‌های نسخه بتا بازی خلاف این ادعا را نشان می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
چندی پیش اولین بتای فنی بخش چند نفره Halo Infinite منتشر شد و بازیکنان و طرفداران مجموعه فرصت پیدا کردند قسمت کوچکی از محتوایی که قرار است سازندگان در آینده به آن‌ها عرضه کنند را تجربه کنند، در این میان برخی اطلاعات و جزئیات دیگر نیز از بازی به صورت ناخواسته فاش شده‌اند. به عنوان مثال در فایل‌های نسخه بتا اطلاعاتی درباره داستان بازی وجود دارد و کارگردان بازی از طرفداران درخواست کرد این اطلاعات را مطالعه نکنند و از انتشار آن‌ها خودداری کنند. ظاهرا اشتباهات سازندگان در همین نقط ختم نمی‌شود و یکی دیگر از بخش‌های بازی نیز منتشر شده‌است.
یکی از کاربران وبسایت ResetEra اخیرا متوجه فایلی صوتی در میان فایل‌های بازی شده که در آینده گوینده مشهور مجموعه هیلو عبارت «بتل رویال» را به کار می‌برد. فایل‌ مذکور اطلاعات و محتوای خاص دیگری ندارد. البته ممکن است سازندگان صرفا این فایل را ضبط کرده‌اند تا در صورتی که در آینده تصمیم گرفتند این حالت را به بازی اضافه کنند، از این فایل صوتی استفاده کنند و شاید این فایل به طور کلی کاربرد دیگری داشته باشد. به هر حال می‌توان گفت حداقل ایده اجرای مود بتل رویال مد نظر سازندگان قرار دارد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari