instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
شرکت ولو (Valve) به تازگی فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های رایانه‌های شخصی بر روی پلتفرم استیم را منتشر کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، موفقیت بازی محبوب شرکت آمازون گیمز (Amazon Games) همچنان ادامه دارد. New World که هفته‌ی گذشته موفق شد تا رتبه‌های اول و دوم فهرست استیم را با پیش فروش نسخه‌های استاندارد و دیلاکس خود تصاحب کند، این هفته نیز هر دو جایگاه قبلی را حفظ کرده است.
پس از چندین بازی لغو شده و شکست‌های متعدد، آمازون بالاخره با عنوان MMORPG عظیم New World به اولین موفقیت بزرگ خود دست پیدا کرد. این بازی که هنوز حتی به صورت کال منتشر نشده و تازه قرار است در انتهای ماه آگست در دسترس بازی‌بازان رایانه‌های شخصی قرار بگیرد. نسخه‌ی بتای New World به حدی خوب بوده است که طرفداران عناوین MMO این عنوان را تنها با درآمد حاصل از پیش خرید بازی به صدر پرفروش‌ترین عناوین استیم رسانده‌اند.
پس از New World، به ترتیب شاهد حضور بازی‌های جدید The Ascent ،Tribes of Midgard و Orcs Must Die 3 در رتبه‌های سوم، چهارم و پنجم هستیم. با توجه به این که تنها چند روز از انتشار The Ascent گذشته، کسب جایگاه سوم پرفروش‌ترین بازی‌های استیم در طی این مدت کوتاه بسیار خوب است و ما را نسبت به عملکرد بازی در آینده امیدوار می‌کند.
از طرف دیگر، Battlefield 1 و Hitman 2 نیز به لطف تخفیف‌های اخیر، به فهرست ده بازی پرفروش‌ استیم بازگشته‌اند. شاید جالب باشد بدانید که علی رغم تخفیف‌های اعمال شده بر روی GTA V، این عنوان همچنان جایگاه خود در میان بازی‌های پرفروش را حفظ کرده که دیگر موضوعی غافلگیر کننده است.
۱٫ New World (Pre-Order)
۲٫ New World Deluxe (Pre-Order)
۳٫ The Ascent
۴٫ Tribes of Midgard
۵٫ Orcs Must Die 3
۶٫ Valve Index VR Kit
۷٫ Grand Theft Auto V
۸٫ Battlefield 1
۸٫ Hitman 2 Gold Edition
۱۰٫ Mini Motorways
در نهایت بد نیست به بازی‌هایی که در طی هفته‌ی گذشته از فهرست پرفروش‌ترین‌ها خارج شدند نیز اشاره کنیم. این عناوین شامل آثاری نظیر F1 2021 ،Red Dead Redemption 2 ،Monster Hunter Stories 2 ،Deaths Door ،Days Gone و بسته‌ی الحاقی Rimworld Ideology می‌شوند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جی تی ای Cool
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari