تریلر فصل آخر سریال Brooklyn Nine-Nine با وعده‌ی پایانی جاه طلبانه برای این سریال کمدی پخش شد.
به‌تازگی تریلر جدیدی از فصل آخر سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین ناین-ناین) پخش شده است، فصلی که سازندگان آن را بسیار جاه‌طلبانه‌‌ خوانده‌اند، فصل هشتم و پایانی‌ای که از ۱۲ اوت (۲۱ مرداد) پخش خواهد شد. باتوجه‌به اتفاقاتی که در یک سال گذشته در جهان و همچنین برای سریال بروکلین ناین-ناین روی داده است، انتظار می‌رود ده قسمت پایانی این سریال کمدی تند و تیز باشند، به برخی از مشکلات بپردازند و البته بتوانند همچنان بامزه و خنده‌دار باشند.
جزئیاتی دقیقی از محتوای فصل هشتم بروکلین ناین-ناین در دسترس نیست، اما باید به یاد داشته باشیم که در سال گذشته و با روی دادن اتفاقات سیاسی مربوط‌به پلیس و سیاه‌پوست‌ها، سازندگان بروکلین ناین-ناین دست به تصمیمی جنجالی زدند. آن‌ها در آن زمان چهار قسمت از سریال را نوشته بودند اما باتوجه‌به اتفاقات مذکور تصمیم گرفتند تمام آن چهار قسمت را به‌صورت کامل کنار بگذارند و نوشتن فصل هشتم را از سر بگیرند.
پوستر فصل هفتم سریال Brooklyn Nine-Nine
سریال بروکلین ناین-ناین با بازی اندی سمبرگ، استفانی بیاتریز، ملیسا فومرو، تری کروس، جو لو ترولیو، آندره بروگر، دیرک بلوکر و جوئل مک‌کینن میلر ساخته شده است. سریال بروکلین ناین-ناین داستان یک واحد پلیس در بروکلین را دنبال می‌کند، این سریال تا فصل پنجم از شبکه فاکس پخش شد اما برای فصل ششم توسط این شبکه تمدید نشد. سپس شبکه ان‌بی‌سی ساخت فصل ششم را برعهده گرفت و پس از آن سریال را برای دو فصل دیگر نیز تمدید کرد. فصل هشتم و پایانی سریال بروکلین ناین-ناین قرار بود در سال ۲۰۲۰ پخش شود اما بنابر دلایل ذکر شده و همچنین همه‌گیری ویروس کرونا تولید فصل پایانی سریال با تأخیر مواجه شد. شما می‌توانید تریلر فصل آخر سریال بروکلین ناین-ناین را در یوتیوب تماشا کنید.
شما کاربران زومجی درباره سریال بروکلین ناین-ناین و تصمیم سازندگان برای نحوه نگارش فصل آخر آن چه نظری دارید؟source

توسط funkhabari