دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
سران ولو در مصاحبه‌های اخیر خود ضمن تاکید روی قدرت سخت افزاری بالای کنسول دستی استیم دک اعلام کردند این کنسول بازی‌های چند سال آینده را نیز به راحتی اجرا خواهد کرد. البته ممکن است در آینده آپدیت سخت‌افزاری دریافت کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
محصول جدید شرکت ولو، کنسول دستی Steam Deck بدون شک جزو PCهای قدرتمند و تراز اول موجود در بازار از لحاظ قدرت سخت افزاری نیست اما، به عنوان یک کنسول دستی مشخصات سخت‌افزاری آن حقیقتا تحسین برانگیز است و می‌توان گفت بازی‌های فعلی احتمالا بدون مشکل روی آن اجرا خواهند شد. موضوعی که درباره PC در مقایسه با سایر پلتفرم‌های گیمینگ وجود دارد این است که دائما قطعات و تکنولوژی‌های جدید در حال عرضه به بازار هستند و معمولا زمان چندانی طول نمی‌کشد تا یک PC از جرگه کنسول‌ها بروز خارج شود یا حتی بتوان آن را از رده خارج دانست. حال باید پرسید ولو و کنسول دستی آن چگونه قصد دارند از پس این چالش برآیند؟
سرپرست تیم برنامه نویسان شرکت ولو در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN درباره همین موضوع صحبت کرد. به گفته وی استیم دک می‌توان بازی‌های چند سال آینده را نیز بدون ایراد اجرا کند:
تا به حال تمام بازی‌های سال گذشته را روی آن امتحان کرده‌ایم و تمام آن‌ها بدون ایراد اجرا شده‌اند. اگر مخاطبان برای رزولوشن و نرخ فریم بالا ارزش قائل باشند، دستگاه ما ۸۰۰p و ۳۰Hz را بدون ایراد اجرا خواهد کرد.
رئیس تیم مهندسین سخت افزار ولو نیز گفت با توجه به LPDDR5 به کار رفته در دستگاه، کنسول آن‌ها حداقل تا چندین سال از نظر اجرای بازی‌های بروز بیمه است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari