از تبلیغات آزار دهنده در امان بمانید
ویجیاتو >> راهنمای خرید و آموزش

۲ دیدگاه

همان طور که احتمالا بدانید، توییچ (Twitch) یک سرویس آنلاین برای ویدئوهای پخش زنده (Live) است. توییچ کاربران مختلف از سراسر جهان را قادر می‌سازد تا به صورت زنده به پخش محتوای مورد نظر خود بپردازند؛ غالب این محتوا را مسائل گیمینگ، استریم زنده بازی کردن و گفتگوی برخط کاربران و استریمر تشکیل می‌دهد.
این ابزار همچنین به مخاطبان و بینندگان اجازه می‌دهد تا از میان قریب به چهار میلیون تولید کننده محتوا، اقدام به جستجو، انتخاب و تماشای محتوای مورد علاقه خود به صورت کاملا رایگان، نمایند. در واقع Twitch ابزاری است که میلیون‌ها تولید کننده محتوا و مخاطب را به یکدیگر متصل کرده و امکان تعامل آن‌ها را در بستری ایمن و سالم فراهم کرده است.
در حال حاضر توییچ با بیش از ۳.۸ میلیون استریمر در سراسر دنیا و میانگین ۱۵ میلیون بازدید روزانه پربازدیدترین سرویس استریمینگ زنده است. یقینا به مانند هر سرویس رایگان دیگری، توییچ نیز به منظور کسب درآمد، اقدام به عرضه تبلیغاتی در پلتفرم خود نموده است. این تبلیغات گاها می‌توانند برای مخاطبان آزار دهنده باشند. در این یادداشت قصد داریم به معرفی شیوه‌ها خلاص شدن از دست این دسته از تبلیغات آزادهنده بپردازیم.
این تبلیغات غالبا به شکل صفحات پاپ آپ و در میان استریم به نمایش درمی‌آیند. در واقع ای تبلیغات به نوعی به درآمد استریمر کمک می‌کنند. اما تعدد این تبلیغات ویدئویی در میان استریم گاها می‌تواند برای مخاطبان خسته کننده و آزاردهنده باشد.
روش‌های بسیاری برای مسدود کردن تبلیغات پلتفرم‌های استریمینگ در دسترس است. اما در این مطلب به معرفی ساده‌ترین شیوه می‌پردازیم. برای مسدود کردن تبلیغات توییچ تنها کافیست یکی از افزونه‌های اد بلاکر مرورگر را دانلود نمایید.
یکی از این افزونه‌های رایگان AdBlock Plus است. برای دانلود و نصب این افزونه می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید. با دانلود و نصب این افزونه شما علاوه بر خلاصی از دست تبلیغات آزاردهنده توییچ، از پاپ آپ‌های ویدئویی سایر وبسایت‌ها نیز جلوگیری می‌کنید. علاوه بر این، افزونه فوق از دانلود خودکار فایل‌های مخرب اینترنتی جلوگیری می‌نماید.
بیشتر بخوانید:
مرورگر بریو خودش یه قابلیت داره به نام بریو شیلد که تمام چیز هایی که تو اینترنت شما رو دنبال می کنن و ازتون اطلاعات جمع میکنن رو میبنده و یک جورایی اد بلاکر حساب میشه
مفید بود👍👍
چه می‌شد اگر…؟
از تبلیغات آزار دهنده در امان بمانید

source

توسط funkhabari