instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی اینرسلاث (Innersloth) امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود در دسترس قرار داد. صحبت‌هایی در خصوص نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی Among Us ارائه شده است.
بازی Among Us در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول نینتندو سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است. همین قضیه باعث شد تا دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز درخواست‌هایی برای تجربه‌ی این اثر داشته باشند. در نهایت این درخواست‌ها جواب داد و سازندگان تصمیم گرفتند تا این نسخه‌ها را در دست توسعه قرار دهند.
حدس طرفداران این بود که بازی Among Us طی روزهای آینده بر روی کنسول‌های ذکر شده عرضه خواهد شد. حال پیامی از سوی تیم سازنده بر روی توییتر منتشر شده است. در جریان این پیام، آگاه شدیم که این نسخه‌ها فعلا به انتشار نخواهند رسید و طرفداران باید مدت بیشتری برای تجربه‌ی آن صبور باشند. این طور که پیداست، این تیم در حال استراحت است و سپس می‌خواهد یک به‌روزرسانی بسیار بزرگ را به دست بازی‌بازان برساند. بنابراین شاید تا انتشار این نسخه‌ها ماه‌ها فاصله داشته باشیم.
البته شیوع ویروس کرونا چندان هم در به تاخیر افتادن نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بی تاثیر نبوده است. این ویروس منحوس امسال منجر به تاخیر بسیاری از عناوین شده است. امیدواریم که کرونا بازی‌های پیش رو و مورد انتظار را تحت تاثیر قرار ندهد. اینراسلاث در پایان پیام خود از بازی‌بازان عذرخواهی و از صبر و شکیبایی آن‌ها نیز تشکر کرد.
در مورد به‌روزرسانی بزرگ بازی Among Us هم فعلا خبری در دست نیست و باید دید که محتویات آن چه خواهد بود. احتمال تیم سازنده تا چند روز دیگر خبری را در این زمینه عرضه خواهد کرد. در این صورت، آن را به اطلاع شما همراهان همیشگی گیمفا خواهیم رساند. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی برای این بازی عرضه شد که باگ‌های بسیاری از گیم‌پلی آن را برطرف کرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari