کپی لینک
فیلم بیوگرافی مریلین مونرو با بازی آنا د آرماس که بلوند (Blonde) نام دارد با تاخیر روبه‌رو شد. این فیلم برای انتشار در پاییز امسال برنامه‌ریزی شده بود.
آنا د آرماس (Ana de Armas) در فیلم بلوند که برگرفته از رمانی به همین نام است، در نقش شخصیت نمادین سینما یعنی مریلین مونرو به ایفای نقش می‌پردازد. همچنین در این عنوان شاهد حضور ستارگانی همچون آدرین برودی (Adrien Brody) و جولیان مور ( Julianne Moore) نیز هستیم. با وجود حضور چنین ستارگانی،‌ حضور اندرو دامینیک به عنوان کارگردان موضوع داغ صحبت‌ها است؛ کارگردان مشکل‌پسندی که در طول دو دهه‌ی اخیر تنها چهار اثر روایی از خود به جای گذاشته است. 
فیلم کشتار با لطافت (Killing Them Softly) و قتل جسی جیمز، دو اثر آخر این کارگردان بوده که با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شدند. حال با وجود اینکه از آخرین اثر دامینیک یعنی کشتار با لطافت ۹ سال می‌گذرد، به نظر می‌رسد که طرفداران باید یک سال دیگر تا انتشار جدیدترین ساخته‌ی دامینیک صبر کنند.
بر اساس گزارش‌ها،‌ انتشار فیلم بلوند بدون ذکر هیچ دلیل مشخصی از پاییز امسال به سال ۲۰۲۲ منتقل شده است. اگرچه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این اثر مشخص نشده است، گمان می‌رود که نتفلیکس آن را هماهنگ با فصل جوایز سال آینده تعیین کند تا به این ترتیب د آرماس و دامینیک شانس نامزدی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین کارگردان را داشته باشند. این تصمیم همچنین به این سیستم استریم قدرتمند اجازه می‌دهد تمرکز بیش‌ترین روی مدعیان فعلی جوایز از جمله فیلم پرستاره‌ی Don’t Look Up و The Power of the Dog داشته باشد.
آنا د آرماس پس از ایفای نقش در فیلم Knives Out، طی دو سال آینده علاوه بر فیلم بیوگرافی مریلین مونرو، در عناوین مورد انتظاری به ایفای نقش خواهد پرداخت که تنها به درخشان‌تر شدن کارنامه‌ی او منجر خواهد شد. عناوینی از جمله:
به نظر می‌رسد که شهرت و محبوبیت آنا د آرماس با بازی در عناوین شناخته شده با حضور ستارگان و کارگردان‌های ماهر سینما روز به روز در حال افزایش است. حال باید دید که این بازیگر توانا تا چه اندازه می‌تواند در نقش‌های خود در این عناوین بلاک‌باستری و فیلم بیوگرافی مریلین مونرو به خوبی ظاهر شود. 
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari