instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
تیم سازنده‌ی بازی Age of Empires 4 این روزها حسابی به معرفی این اثر می‌پردازد. این تیم امروز هم دست به کار شد و اطلاعاتی پیرامون بتای آن را در اختیار هواداران قرار داد.

شرکت رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) امروز اعلام کرد که بتای بازی Age of Empires 4 از تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ (۵ آگست ۲۰۲۱ میلادی) آغاز می‌شود. بازی‌بازان به مدت یازده روز و تا پایان ۲۵ مرداد (۱۶ آگست) قادر به استفاده از این نسخه خواهند بود. به گفته‌ی سازندگان، محتویات گوناگونی در این نسخه وجود دارد که نباید به راحتی از آن‌ها غافل شد. این طور که پیداست، این تیم قصد دارد تا بازی‌بازان را بیش از پیش با این عنوان آشنا کند.
ماموریتی تحت عنوان Zero در این نسخه به چشم خواهد خورد. علاوه‌بر آن، چند بخش چندنفره نیز در آن وجود دارد و بازی‌بازان می‌توانند با سایر افراد نبرد داشته باشند. هر یک از این بخش‌ها برای شروع به هشت بازی‌باز نیاز خواهد داشت. هواداران به چند زبان نیز دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن را تغییر دهند. ضمنا قابلیت شخصی‌سازی هم تا حدی برایشان فراهم خواهد بود. پس در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این بازی هستید، بتای آن را به هیچ وجه از دست ندهید.
همان طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Age of Empires به دست بازی‌بازان رسیده است. در واقع از عرضه‌ی سومین نسخه از این سری مدت‌ها می‌گذرد. بعد از گذشت سال‌ها، رلیک اینترتینمنت مجددا تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی دیگری را به دست هواداران برساند. این نسخه محتویات و حالت‌های جدیدی نسبت به قبل دارد. پیش‌بینی متتقدان این است که Age of Empires 4 خوب از آب در بیاید و بازی‌بازان را حسابی سرگرم کند.
بازی Age of Empires 4 در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، تیم گیمفا آن‌ها را با شما به اشتراک خواهد رساند. برای مشاهده‌ی دو ویدئو از این بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari