تبلیغات شما در پارسی گیم
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال
در جریان یک جلسه مالی، مدیران شرکت Activision Blizzard متعهد شدند که در راستای ایجاد یک محیط کاری امن، تغییرات اساسی را در سازمان ایجاد کنند. یک از پنج مرحله ذکر شده توسط این شرکت، نشان می‌دهد همه مدیران و سرپرستانی که در روند تحقیقات مرتبط با سوءاستفاده جنسی مانع‌تراشی کرده‌اند، بلافاصله از کار اخراج خواهند شد.
مدیران شرکت Activision Blizzard قبل از بررسی عملکرد خود در سه‌ماهه اخیر مالی، به طور مختصر در مورد شکایت ایالت کالیفرنیا بحث کردند. شرکت Activision Blizzard قول پنج تغییر را با هدف تقویت محیط کار ایمن‌تر ارائه داده است که شامل موارد زیر می‌شود:
پس از اشاره‌ای مختصر به تغییرات فوق، جلسه مالی طبق برنامه‌ریزی قبلی ادامه یافت. همچنین صبح امروز جی. آلن برک (J. Allen Brack)، رئیس شرکت Activision Blizzard ، این شرکت را ترک کرد و اونیل و ایبارا برای ایفای نقش خود وارد عمل شدند. مشخص نیست موقعیت قبلی برک کِی به طور دائم پر می‌شود.
شرکت Activision Blizzard
پس از یک تحقیق چندساله، اداره کار و مسکن کالیفرنیا علیه شرکت Activision Blizzard شکایت و این شرکت را به چندین مورد آزار و اذیت، تبعیض و سوءاستفاده جنسی در محل کار متهم کرد. این شرکت از آن زمان تاکنون چندین بیانیه عمومی داده است؛ بااین‌حال این اولین‌بار است که ما لیست مشخصی از تغییرات را مشاهده می‌کنیم که باهدف ایجاد یک محیط کار ایمن‌تر اعلام شده است.
یکی از زنانی که عضو تیم توسعه بازی World of Warcraft بود، در مصاحبه‌ای با اداره کار و مسکن کالیفرنیا، ادعا کرده بود که سرپرستان و کارکنان مرد، او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند و رفتارهای تحقیرآمیزی با او داشته‌اند. در اظهاریه دادگاه همچنین آمده است که یکی از کارکنان زن شرکت Activision Blizzard، در جریان یک سفر کاری با سرپرست خود، اقدام به خودکشی کرده است. ظاهراً او مدت‌ها مورد آزار جنسی سرپرست خود قرار داشته است.
اداره کار و مسکن به دنبال حکمی است که شرکت Activision Blizzard را مجبور به رعایت قانون حفظ ایمنی در محل کار، پرداخت دستمزدهای پرداخت نشده، تعدیل حقوق و پرداخت مزایای مربوط به کارکنان زن کند. حال Activision Blizzard پس از چندین بیانیه عمومی، اولین قدم را در اجرای خواسته‌های برحق کارکنان زن برداشته است.
منبع: THEGAMER
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.

source

توسط funkhabari