دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
شرکت سونی به تازگی عناوین رایگان ماه آگوست سرویس PlayStation Now را اعلام کرد و در اواخر روز جاری دردسترس مشترکین این سرویس آنلاین پلی استیشن قرار خواهد گرفت. با دنیای بازی همراه باشید.

عناوین معرفی شده شامل بازی NieR: Automata، بازی Ghostrunner و بازی Undertale می‌شود. این بازی‌ها به ترتیب توسط اسکوئر انیکس، ۵۰۵games و توبی فاکس توسعه یافتند و منتشر شدند.
اگرچه تاریخ پایان دردسترس بودن دو بازی Ghostrunner و Undertale اعلام نشد، اما بازیکنان تا اول نوامبر امسال می‌توانند NieR: Automata را به رایگان دریافت کنند. عنوان  NieR: Automata در سال ۲۰۱۷ انتشار پیدا کرد و به فروش ۶ میلیون نسخه‌ای دست یافت. این اثر داستان جنگ بین ماشین‌های ساخته توسط بیگانگان و بشر را روایت می‌کند. در سوی دیگر Ghostrunner سبک سایبرپانکی دارد و بازیکنان در نقش  Jack the Ghostrunner به اجرا آن می‌پردازند.
تجربه گیم پلی بازی Ghostrunner بسیار هیجان انگیز است و صحنه‌های اکشن متعددی را می‌توان مشاهده کرد. اگر بخواهیم به یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی اشاره کنیم، بی شک Undertale است. داستان این بازی درباره فرود انسان روی زمین و مبارزه با شیاطین طراحی شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari