دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
شرکت سوپرسل به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت ساخت بازی‌های ویدئویی، پس از موفقیت در ساخت و عرضه کلش آف کلنز، بازی دیگری در تم استراتژی به نام کلش رویال ساخت. کلش رویال که طرفداران خود را پیدا کرد به سرعت معروف شد. چنین دست بازی‌هایی، غالباً نیازمند صرف پول و هزینه زیادی هستند؛ به طوری که نفر اول کلش آف کلنز ایران، طی مصاحبه‌ای در سال ۹۴ کرد اظهار که تا زمان مصاحبه چیزی حدود ۷۰ میلیون تومان برای بازی صرف کرده است و قوی‌ترین گیمرهای این بازی را اعراب آن هم به دلیل ثروت‌شان معرفی کرد. به دلیل همین هزینه‌های بالای بازی، برخی افراد گاهی به فکر فروش اکانت کلش رویال خود می‌افتند.
فروش اکانت کلش رویال
کلش رویال که یک بازی استراتژیک است معمولاً با دو بازیکن صورت می‌پذیرد. هر کدام از آنها دارای یک برج پادشاه و دو برج شاهدخت است. هر کدام از برج‌های پادشاه و شاهدخت به ترتیب دارای ۳ و ۱ تاج هستند. هر شخص ابتدای بازی باید ۸ کارت مختلف برگزیند؛ هر کدام از این کارت‌ها دارای نیرو مشخصی هستند و میزان قدرت ضربه و جان مشخصی دارند که نیرو را به سمت زمین می‌فرستد. در پایان هر بازی، آن بازیکنی که با استراتژی بهتری توانسته باشد از بیس ۳ تاج، تعداد بیشتری داشته باشد برنده بازی است.
برنده در انتهای بازی یک صندوق به دست می‌آورد و از طریق جعبه‌ها، صاحب کارت‌های مختلف می‌شود. با افزایش تعداد کارت‌های یک نیرو، امکان ارتقای آن نیز افزایش می‌یابد. به همین دلیل است که کلش رویال یک بازی وقت‌گیر است و فروش اکانت کلش رویال و خرید اکانت کلش رویال برای برخی یک انتخاب خوب محسوب می‌شود.
لیست عناوین مطلب
فروشندگان این اکانت‌ها معمولاً به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول کسانی هستند که با هدف سرگرم شدن بازی را شروع کرده، به آن وابسته شده‌اند و ادامه داده‌اند. برخی از این افراد از جایی به بعد به دلیل تمایل به کاهش اعتیادشان به بازی و یا عدم داشتن وقت کافی، تصمیم به ترک بازی می‌گیرند‌‌. در اینجا برخی با هدف برگرداندن هزینه‌ای که برای بازی کرده‌اند تصمیم به فروش آن می‌گیرند. برخی دیگر از فروش اکانت کلش رویال خود چندان قصد بازگرداندن پول خود را ندارند بلکه می‌خواهند اکانتشان در بازی اصطلاحاً زنده بماند. در واقع آنها از این ایده که اکانتی که این همه وقت، انرژی و پول صرف آن کرده‌اند یک شبه از رده خارج شود خوششان نمی‌آید و دوست دارند اکانت پا بر جا بماند؛ حتی اگر کسی که پشت آن نشسته شخص دیگری باشد.
دسته دوم از ابتدا به قصد فروش اکانت کلش رویال خود آن را می‌سازند. با بازی آن را به سطح مطلوبی می‌رسانند و سپس تصمیم به فروش آن می‌گیرند تا به سودی برسند. البته این مسئله چندان در ایران شایع نیست چرا که گیمرهای کشورهای آمریکایی و اروپایی بیشتر به خرید و فروش اکانت کلش رویال و یا هر بازی دیگری علاقه دارند.
فروش اکانت کلش رویال 1
افراد به دلایل مختلفی تصمیم به خرید اکانت کلش رویال می‌گیرند. برخی به دلیل کمبود وقت، تصمیم می‌گیرند که زمان رساندن بازی به حد مجاز برای بازی خفن در کنار قبایل دیگر را به صفر رسانده و از اکانتی که به این شرایط دست یافته استفاده کنند. برخی نیز ممکن است اکانت قبلی خود که در آن به لول خوبی رسیده‌اند را به هر دلیلی از دست داده باشند. در این شرایط شروع از اول، بسیار خسته کننده است به همین دلیل این افراد تصمیم می‌گیرند اکانتی مشابه اکانت قبلی خود خریداری کنند.
برای این منظور، سایت‌هایی طراحی شده‌اند تا هم به فروشندگان در امر فروش و هم به خریداران در امر خرید کمک کند. این سایت‌ها اطلاعاتی کلی از اکانت قابل فروش را از فروشنده دریافت و در مشخصات اکانت ذکر می‌کنند. خریداران با توجه یه نیاز و خواسته خود اکانتی مناسب پیدا کرده و اقدام به خرید آن می‌کنند.
در وهله اول، چنین اکانتی باید از لول و سطح بالایی برخودار باشد؛ طبیعتاً اکانت‌های سطح پایین طرفدارانی ندارند چرا که هر کسی می‌تواند به راحتی از سطح پایین شروع کند و نیازمند خرید اکانت نیست. در دومین مرحله، فروشنده باید اطلاعات کامل بازی را داشته باشد. اطلاعاتی نظیر آیدی و پسورد اکانت بازی و همچنین آدرس ایمیل و رمز صحیح آن. چرا که هنگام فروش باید تمامی این اطلاعات را به خریدار تحویل دهد تا شخص مقابل بتواند وارد بازی شود. تحویل رمز و آیدی ایمیل از جهت اطمینان از این که فروشنده نتواند اطلاعات اکانت را پس از فروش تغییر دهد و آن را از دسترس خریدار خارج کند.
امن‌ترین شیوه، معامله در سایت‌های گفته شده است. چرا که در صورت استفاده از دیگر پلتفرم‌ها و شبکه‌های مجازی، احتمال کلاهبرداری بالا می‌رود. این دست از سایت‌ها با فراهم کردن بستری امن و پشتیبانی تمام مدت، از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری می‌کنند. در واقع برای هر دو شخص فروشنده و خریدار واقعی، بهترین مکان سایت‌ها خرید و فروش اکانت هستند. فروشندگان با ثبت آگهی و خریداران با برانداز کردن آگهی‌های مختلف و تطابق با نیازهایشان، می‌توانند در این سایت‌ها فعالیت کنند.
فروش اکانت کلش رویال 2
معمولاً چنین دست سایت‌هایی معرف حضور اکثر گیمرها هستند و مهم‌ترین نکته در مورد معتبر بودن یک سایت، داشتن نماد اعتماد الکتریکی است و دارای درگاه پرداخت امن باشد.
سایت گیم فور اِوِر،  با موفق عمل کردن در این زمینه به طوری که با فروش بیش از ۵۰۰ اکانت و ثبت ۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰ هزار تومان مبلغ جا به جا شده در چنین معاملاتی و همچنین پشتیبانی عالی تلفنی ۲۴ ساعته و همچنین دارا بودن نماد اعتماد الکتریکی بهترین سایت برای فروش و خرید اکانت کلش رویال باشد. از دیگر زمینه‌های فعالیت موفق این سایت می‌توان به خرید، فروش و تخمین اکانت‌های کلش آف کلنز، کلن کلش، کلش رویال و برول استارز اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت آگهی به سایت گیم فور اوِرِ به آدرس اینترنتی http://gameforever.net  مراجعه کرده و معامله‌ای بی دردسر و نگرانی را برای خود رقم بزنید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari