ویرگول را کجای جمله «اصلاح لازم نیست اجرایش کنید» بگذاریم؟
ویجیاتو >> ویدیو

۶ دیدگاه

نامش را از ابتدا با عباراتی همچون حمایت و صیانت پیش بردند و در نهایت با به کار بردن عباراتی نظیر ساماندهی سعی کردند کاری کنند تا به نظر بیاید طرح اصلاح شده و حالا دیگر مشکلی ندارد. واقعیت اما اینجاست که خود نمایندگان موافق طرح و طراحان آن هم معتقد هستند که طرح می‌تواند با همفکری بهتر بشود و مشکلات آن برطرف بشود. اما طرح مجلس دقیقا چه چیزی در خودش دارد که صدای اعتراض بسیاری از کارشناسان و عموم مردم را درآورده است؟
در این ویدیو با نگاهی کوتاه و گذرا به مهمترین موارد مطرح شده در طرح جنجالی مجلس که این روزها همه جا از آن صحبت می‌شود، سعی کردیم به مواردی بپردازیم که می‌توان از طریق آنها صدای اعتراض خود را نسبت به پیشروی چنین طرحی در خانه ملت به گوش مسئولین رسانید. راه‌هایی کاملا قانونی و به دور از هیاهو تا بلکه بتوان پیش نویس فعلی طرح را به طرحی بهتر تبدیل کرد و آن را یک طرح کاربردی و موثر دانست نه یک طرح با عواقب فاجعه‌آفرین.
نظر شما درباره اقدام مجلس چیست؟ آیا اصلا این طرح را مطالعه کردید؟ به نظرتان باید ویرگول را کجای جمله «اصلاح لازم نیست اجرایش کنید» بگذاریم؟ بگوییم «اصلاح لازم نیست، اجرایش کنید» یا بگوییم «اصلاح، لازم نیست اجرایش کنید»؟
ممنون دستتون دردنکنه ما هیچی نمی خوایم فقط ولمون کنید بهترین کارو برامون انجام دادید
ویجایتو زشته کامنت سانسور میکنی
قبلا به یه کاربر گفته بودم بزارید رک بهتون بگم بچه ها این طرح اجرا نمیشه اگر هم بشه بیشتر از یک هفته طول نمیکشه این حرف من نیست حرف یکی از آشناهای دور من هستش که جایگاه ویژه در لونه مفت خور ها داره! گفته این حرف فقط برای گمراهی اذهان از سمت فاجعه توی خوزستانه
اینا اگر یک هفته هم اجراش کنند مردم میریزن بیرون از ۹۰ ملیون نفر ۸۰ تاشون کم کم از اینترنت استفاده میکنند پس خودشو نم می‌دونند با اجرا این طرح خنجری تو قلب خودشون زدن.
شدیدا موافقم ولی یه هفته هم نمیشه
اینا حرف های مردم رو به شخمشون هم نمیگیرن
من کم اوردم 😭😭😭
امیدوارم اجرا نشه
منم مثل تو امید وارم اجرا نشه 😭😭😭
چه می‌شد اگر…؟
از تبلیغات آزار دهنده در امان بمانید

source

توسط funkhabari