کپکام و اپیک گیمز به‌تازگی اعلام کرده‌اند دو شخصیت کمی و گایل از مجموعه Street Fighter به بازی فورتنایت اضافه خواهند شد.
چند ماه پیش دو شخصیت چان‌لی و ریو از مجموعه Street Fighter به بازی Fortnite اضافه شده بودند و حال شاهد اضافه شدن شخصیت‌های بیشتری از این سری به فورتنایت هستیم.
در جریان استریم Street Fighter V Summer Update، کپکام اعلام کرد که گایل و کمی به بازی فورتنایت اضافه خواهند شد. هرکدام از این دو اسکین، دارای تو شکل متفاوت، کیف کولی و یک ایموت هستند. گایل با ظاهر همیشگی و اصلی خود در بازی فورتنایت قرار می‌گیرد، اما کاربران به Glistening Guile Variant درکنار کیف کولی K.O دسترسی خواهند داشت.
این در حالی است که کمی دارای Tactical Cammy Variant و همچنین کیف کولی Borealis Backer است. دراین‌میان باندل‌های ویژه‌ای هم برای این دو شخصیت درنظر گرفته شده است که شامل کلنگ Knuckle Buster برای گایل و Delta Red Bowie Blade برای کمی به‌همراه گلایدر V-Trigger Vector است. 
دراین‌میان بد نیست اشاره‌ای هم به Cammy Cup داشته باشیم. محتوای ذکر شده در تاریخ ۱۴ مرداد ماه به بازی فورتنایت اضافه می‌شود و کاربران می‌توانند زودتر از زمان موعود ( ۱۸ مرداد ماه) به اسکین کمی دسترسی پیدا کنند. برای کسب جوایز بازی ازطریق Cammy Cup، باید حداقل هشت امتیاز کسب کنید. 
کمی و گایل در تاریخ ۱۸ مرداد ماه (۹ اوت) و ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت ایران به فروشگاه فورتنایت اضافه خواهند شد تا علاقه‌مندان بتوانند آن‌ها را خریداری کنند. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟source

توسط funkhabari