instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به احتمال زیاد، نسخه‌های نسل جدید عنوان Call of Duty: Warzone با شروع فصل پنجم Warzone و Call of Duty: Cold War منتشر خواهد شد.

هر روز به میزان محتویات لیک شده‌ی مربوط به فصل ۵ این دو عنوان افزوده می‌شود. تا آغاز فصل پنجم Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Cold War تنها یک هفته باقی مانده و لیک کنندگان خبر از انتشار نسخه‌ی نسل جدید CoD: Warzone برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس در آینده‌ی نزدیک داده‌اند.
با وجود این‌که هر دو عنوان Warzone و Cold War از چندین «پک‌ افزایش وضوح بافت‌ها» پشتیبانی می‌کنند، ولی طرفداران این دو بازی از زمان انتشار پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس تا به امروز، درخواست نسخه‌ی نسل نهمی Warzone را از سازندگان داشتند. علاوه بر آن عده‌ی زیادی بر این باورند که تاثیر پک‌های افزایش وضوح اصلا به چشم نمی‌آید.
Call of Duty
لینک یو‌آراِل (URL) رسمی مربوط به یادداشت‌ها و تغییرات فصل پنجم که توسط اکانت توییتر BeardisModding پیدا و فاش گردید، به وجود نسخه‌های نسل جدید Warzone بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس اشاره می‌کنند. این اخبار توسط TheGhostofHope، یکی از لیک کننده‌های قابل اعتماد پیرامون عناوین Call of Duty نیز تایید شد.
متاسفانه صفحه‌ی مربوط به یادداشت‌های این بهینه‌ ساز همچنان مخفی است، اما لینک آن برای وبسایت استودیوی ریون سافتور (Raven Software) بوده و شامل این متن می‌شود:
call-of-duty-bocw-warzone-season-five-patch-notes-next-gen-launch/
با رفتن به این لینک شما به یک صفحه‌ی رسمی از وبسایت ریون سافتور منتقل شده و با پیغام «متاسفیم، ارور غیر منتظره‌ای در سیستم رخ داد» مواجه خواهید شد، ولی نکته‌ی مهم اطلاعات موجود در متن این لینک است، چراکه در انتهای آن عبارت next-gen launch به معنای «انتشار نسخه‌ی نسل جدید» دیده می‌شود.
TheGhostofHope در توییتر خود نوشت:
تنها دلیل اینکه ما از انتشار نسخه‌ی نسل نهم این بازی خبردار شدیم، وجود اطلاعات پیرامون آن در لینک مربوط به یادداشت‌های به روزرسان فصل پنجم این بازی بود. ما این لینک را از یک لینک تغییر مسیر (Redirect Link) که ریون سافتور برای انتشار تمام پچ‌های خود در توییتر استفاده می‌کند، پیدا کردیم.
طبق گفته‌ی BreadisModding احتمال انتشار نسخه‌ی نسل جدید Warzone بسیار بالا بوده و حتی شاید به نسخه‌ی سال ۲۰۱۹ بازی Modern Warfare نیز افزوده شود.
با وجود این‌که لینک ذکر شده از وبسایت رسمی استودیوی سازنده‌ی این عنوان است، اما بهتر است تا زمانی که این اخبار به طور رسمی تایید نشده‌اند، آن‌ها را شایعه بدانیم. به هر صورت به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد، بالاخره طرفداران Call of Duty: Warzone به زودی به نسخه‌ی نسل جدید این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد.
فصل پنجم عناوین Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Cold War در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ (۱۲ آگوست ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد.
دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari