دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
شرکت سونی قصد دارد تجربه گیم پلی لذت بخشی را با نسل بعدی هدست واقعیت مجازی PS VR 2 رقم زند و به تازگی اطلاعات جدیدی پیرامون این هدست منتشر شده است. با وب سایت دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی کانال یوتیوب  PSVR without Parole که همیشه اخبار موثقی درباره نسل بعدی هدست‌های واقعیت مجازی منتشر می‌کند، این بار به سراغ هدست واقعیت مجازی PS VR 2 رفته است.
این کانال اعلام کرده PS VR 2 رزولوشن چشمی ۲۰۰۰×۲۰۴۰ دارد و نمایشگر اولد با پشتیبانی HDR هم شامل آن می‌شود. گذشته از آن زاویه دید نمایشگر ۱۱۰ درجه‌ای بوده و افراد می‌توانند تجربه کاربری لذت بخش داشته باشند.
یکی از قابلیت‌های مهم در این هدست مقیاس‌بندی رزولوشن منعطف در کنار رهگیری چشم رزولوشن موجب ارائه کیفیتی متناسب با دید مخاطب می‌شود. بنابراین بهترین گرافیک و فریم ریت را برای کاربر به نمایش درمی‌آورد.
ناگفته نماند فناوری هپتیک هم در PS VR 2 وجود دارد که تاثیر منفی آن روی مغز کم و در مقابل تجربه واقع گرایانه را رقم می‌زند. گفته شده این هدست دارای کنترلری با فناوری مشابه دوال سنس است که شامل هپتیک فیدبک و تریگرهای تطبیقی می‌شود. سونی در نظر عناوین AAA ویژه‌ای را توسعه دهد تا بازیکنان این عناوین را روی PS VR 2 تجربه کنند.
این گزارش اضافه می‌کند در اوایل سال ۲۰۲۲ اطلاعاتی از سوی سونی اعلام خواهد شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari