instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به تازگی شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) در یک بیانیه‌ی رسمی به طرفداران عنوان Diablo Immortal اعلام کرد که زمان انتشار این محصول با تاخیر مواجه شده و علاقه‌مندان قادر نخواهند بود در سال جاری میلادی به تجربه‌ی آن بپردازند.
طبق اعلام شرکت بلیزارد، زمان انتشار بازی نقش‌آفرینی و اکشن Diablo Immortal که قرار بود در سال جاری میلادی بر روی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه شود با تاخیر مواجه شده و این عنوان در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۲ میلادی به بازار عرضه خواهد شد.
شرکت بلیزارد علت این تاخیر را مربوط به بازخوردهای رسیده از جانب تجربه‌کنندگان نسخه‌ی آلفای خصوصی اعلام کرده است. در واقع بنا بر درخواست بازی‌بازان، قرار است ویژگی‌های جدیدی به بازی Diablo Immortal اضافه شوند و همچنین در برخی بخش‌های دیگر اصلاحاتی صورت گیرد؛ از همین رو شرکت بلیزارد برای اعمال برخی تغییرات مطابق خواسته‌ی بازی‌بازان به زمان بیشتری جهت توسعه نیاز داشته و تصمیم به اعلام تاخیر زمان انتشار بازی گرفته است.
به گفته‌ی بلیزارد، بخش Raids یکی از ویژگی‌هایی به شمار می‌آید که قرار است به سیستم Helliquary بازی Diablo Immortal اضافه شود تا به بازی‌بازان امکان دهد گروه‌هایی هشت نفره را تشکیل داده و در برابر باس‌های قدرتمند Helliquary به مبارزه بپردازند.
علاوه بر این موارد، سیستم Bounties نیز قرار است دچار تحولاتی شود؛ به طوری که بازی‌بازان با پذیرش حداکثر چهار ماموریت می‌توانند تمامی آن‌ها را به صورت متمرکز در یک ناحیه پیدا کنند. همچنین در سطح‌های بالاتر چالش‌های بخش Challenge Rifts نیز پاداشی که به بازی‌بازان داده می‌شود با افزایش روبه‌رو خواهد شد و حتی برخی از آیتم‌هایی که دستیابی به آن‌ها بسیار دشوار است را نیز می‌توان در این قسمت تصاحب کرد.
با این حال موارد ذکر شده تنها اهداف شرکت بلیزارد در توسعه‌ی هر چه بهتر بازی Diablo Immortal نخواهند بود؛ چرا که در حالت PvP و بخش Battleground آن نیز شاهد بهبودهایی در تعادل کلاس‌های مبارزان، زمان لازم برای کشتن رقبا، بهبود سیستم Matchmaking و موارد مشابه خواهیم بود. در نهایت بخش Cycle of Strife نیز قرار است همچنان روند توسعه و بهینه‌سازی خود را طی نماید و شرکت بلیزارد اعلام کرد که جزئیات مربوط به آن را در آینده در اختیار هواداران قرار خواهد داد.
طبق اظهار شرکت بلیزارد، بازی Diablo Immortal قرار است از کنترلرها نیز پشتیبانی کند اما تیم توسعه همچنان درگیر چالش‌های سازگاری یکپارچه‌ی تکنولوژی‌های صفحه‌ی لمسی با کنترلرهای مختلف است. سرانجام در سیستم اهدای پاداش و امتیاز نیز قرار است تغییراتی ایجاد شود؛ به طوری که محدودیت‌های دریافت XP به صورت هفتگی اعمال خواهند شد تا بازی‌بازان چالش بیشتری را حس نمایند.
البته برای بازی‌بازانی که مدت زمان کمتری را به تجربه‌ی Diablo Immortal اختصاص می‌دهند، یک گزینه‌ی Bonus XP اضافه خواهد شد که محدودیت دریافت امتیاز XP هفتگی را حذف کرده و برای بازی‌بازان یک محدودیت عمومی و جهانی را در نظر خواهد گرفت که با مرور زمان و تلاش بیشتر میزان آن افزایش خواهد یافت.
بازی Diablo Immortal قرار است در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه شود. شما می‌توانید از طریق این نشانی تریلر این بازی را مشاهده نمایید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ای مرگ
شیم آن یو
واسه تاخیر؟
یا واسه خود بازی؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari