instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
اخبار و اطلاعات منتشر شده‌ی جدید از سوی استودیوی TiGames، حاکی از گلد شدن بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch است. این یعنی توسعه‌ی بخش‌های اصلی بازی به پایان رسیده و بازی آماده‌ی دریافت گواهینامه‌ی تولید انبوه و انتشار فیزیکی شده است. شخصیت اصلی بازی رایتون (Rayton) نام دارد و داستان بازی در شهر Torch روایت می‌شود.
با استناد به منابع معتبر، بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch که توسط استودیوی TiGames توسعه داده شده است و قرار است توسط کمپانی Bilibili منتشر شود، گلد شد. این موضوع به معنی به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی بازی و آماده سازی برای دریافت گواهینامه‌ی تولید انبوه و نشر فیزیکی آن می‌باشد. بر همین اساس، در ادامه توضیحاتی را در رابطه با اطلاعات منتشر شده از بازی، ارائه خواهیم داد تا بیشتر با عنوان F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch آشنا شوید.

داستان بازی در شهری به اسم Torch جریان دارد و در آن، گروهی از حیوانات قهرمان و جنگجو به مبارزه با هجمه‌ی ماشین‌ها و ربات‌ها می‌پردازند. شهر Torch در برابر صنعت ماشین‌آلات و ربات‌ها شکست خورده است و حال این حیوانات دلیر و قهرمان باید شهر را از تصاحب آنها در بیاورند.
رایتون که شخصیت اصلی بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch است، بعد از پایان نبردهای قدیمی و آرام شدن نسبی وضعیت، به مدت شش سال در مخفی‌گاه زندگی می‌کرد. اما همیشه قرار نیست که وضعیت همانطور که ما می‌خواهیم پیش برود؛ او مدتی بعد مطلع می‌شود که یکی از دوستان نزدیکش توسط یک ماشین غول پیکر دزدیده شده و هم‌اکنون جانش در خطر جدی قرار دارد. حال او از همیشه مصمم‌تر خواهد بود تا به مبارزه با این مهاجمان ماشینی بپردازد و دوباره محل زندگی خود را نجات دهد.
بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch دارای داستانی حماسی، انگیزشی و سنگین است. شاید در نگاه اول که فهمیدید شخصیت‌ها و قهرمان‌های بازی، یکسری حیوانات هستند که با ربات‌ها وارد نبرد می‌شوند، فکر کردید با یک داستان ساده و سطحی رو به رو هستید، اما اینگونه نیست. عنوان F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch دارای یک داستان چند لایه و عمیق است که درک کامل آن، نیازمند تفکر و غرق شدن در داستان بازی است.

دنیای بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch هم از چندین بخش گسترده و بزرگ که به صورت پیوسته به هم متصل هستند، تشکیل شده است. شما می‌توانید در تمامی بخش‌های دنیای بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch به کاوش و جستجو بپردازید و با رمز و رازهای این بازی بیشتر آشنا شوید. البته گسترده بودن جهان بازی به معنی جهان‌باز بودن بازی نیست، بلکه حد میان یک بازی پلتفرمر و یک بازی جهان‌باز است.
محیط‌هایی که پیش روی شما قرار خواهند گرفت همگی دارای چند لایه و مسیر مختلف خواهند بود که شما اجازه‌ی کاوش و برخورد با یک سری معما و اسرار جالب و هیجان‌انگیز را خواهند داد که به طور کلی جدا از داستان اصلی بازی هستند و حتی ممکن است شما بدون پیدا کردن آن‌ها رد شوید و به مسیر خود ادامه دهید، بدون اینکه متوجه این مطلب شوید.
سیستم مبارزات بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch یک سیستم منحصر به فرد است که به مانند عناوین آرکید و اکشن دنبال می‌شود و با استفاده‌ از سلاح‌های متنوع و کمبو‌های زنجیری، می‌توان تمامی دشمنان پیش رو را تار و مار کرد. تنوع بخش مبارزات و کمبو‌های مختلفی که می‌توانید اجرا کنید بسیار زیاد و رضایت‌بخش بوده و شاهد یک اکشن دیوانه‌وار خواهیم بود.
به جز سلاح‌های سنگین و اکتسابی که در محیط بازی پیدا خواهند شد، رایتون سه سلاح همیشگی و اصلی را همواره با خودش به همراه دارد که شامل دستکش‌هایی منحصر به فرد برای مشت‌های مکانیزه، یک دریل قدرتمند و یک شلاق سرعتی خواهند بود.
بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است. همچنین گیم‌پلی بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch به صورت دوبعدی خواهد بود، اما طراحی دنیای آن به صورت سه‌بعدی انجام گرفته است.
با استناد به اطلاعات منتشر در رابطه با بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch، این عنوان قرار است که در تاریخ ۱۶ شهریور ماه سال جاری (مصادف با ۷ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌ها پلی‌استیشن ۴ / ۵ منتشر گردد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز قرار است که مدتی بعد از تاریخ مذکور، عرضه گردد.
شما می‌توانید جهت برخورداری از اخبار و اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch، به این نشانی سر بزنید. همینطور پیشنهاد می‌شود که تریلر زیر را مشاهده کنید، تا هرچه بیشتر با فضا و گیم‌پلی بازی آشنا شوید.
دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p
دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p
دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به نظرم بازی خیلی خوبی از آب در میاد ، من که خیلی ازش خوشم اومده
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari