دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو بلیزاد پس از دریافت بازخوردهای مربوط از نسخه بتای بازی دیابلو ایمورتال و بررسی آن‌ها به این نتیجه رسیده که به زمان بیشتری برای افزودن ویژگی‌های جدید و رفع ایرادات اساسی نیاز دارد و بنابراین تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal به اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید
استودیو بلیزارد در ابتدا قصد داشت پیش از پایان سال میلادی جاری بازی دیابلو ایمورتال را برای تلفن‌های هوشمند منتشر کند اما، پس از دریافت بازخوردهای مخاطبان از تجربه نسخه بتا و همچنین بررسی آن‌ها، سازندگان به این نتیجه رسیدند که برای رفع ایرادات بازی و افزودن ویژگی‌های جدید به زمان بیشتری نیاز دارند و در نتیجه تصمیم به تعویق در تاریخ انتشار بازی گرفتند. یکی از ویژگی‌های مذکور امکان یورش در سیستم Helliquary بود. در این سیستم مخاطبان می‌توانند در قالب تیم‌های هشت نفره به نبرد باس‌های Helliquary بروند.
سیستم Bountie نیز دچار تغییراتی خواهد شد. بدین صورت که زمانی که مخاطبان تصمیم می‌گیرد چهار Bountie را به صورت هم زمان پیگیری کند، بتواند اطلاعات مربوط به چهار Bountie را در یک مکان ببیند. جایزه انجام‌ دادن چالش‌های سخت‌‌تر افزایش می‌یابد و لوازم و ابزاری به مخاطبان با نجام این چالش تعلق می‌گیرد که به هیچ شیوه دیگر نمی‌توان آن‌ها را به دست آورد.
در بخش PvP نیز میدان نبرد بر اساس مواردی همچون زمان نبرد، بالانس میان کلاس‌های مختلف و سیستم matchmaking تغییر می‌کند. قابلیت پشتیبانی از کنترلر نیز قرار است به بازی اضافه شود. سیستم Xp بازی نیز به دو صورت Bonus XP و weekly XP تقسیم بندی می‌شود. weekly XP به افرادی تعلق می‌گیرد که به صورت دائمی و متداول‌تر مشغول بازی هستند و Bonus XP مربوط به افرادی که کمتر بازی را تجربه می‌کنند.
ظاهرا سازندگان برای پیاده سازی تمام این موارد به چند ماه زمان نیاز دارند و بنابراین تاریخ انتشار بازی Diablo Immortal به اوایل سال ۲۰۲۲ موکول شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari