دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
آقای تام هندرسون (Tom Henderson)، لیکر معروف مجموعه‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد اخیرا در صفحه توئیتر خود مدعی شده سیستم مورد نیاز بازی Battlefield 2042  را می‌داند و حزئیات آن را با کاربران به اشتراک گذاشته‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
تعطیلات سال میلادی جاری قرار است نسخه جدید مجموعه شوتر اول شخص محبوب بتلفیلد روانه بازار شود و بازیکنان در آینده‌ای تخیلی و درگیر با بحران‌های آب و هوایی و اقلیمی به نبرد با یکدیگر بپرازند. اعضای استودیو DICE بار دیگر با نمایش‌های و گفته‌های خود وعده‌ ارائه یک بخش چند نفره غنی و با محتوای متنوع را داده‌اند. این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم در کنار رایانه‌های شخصی عرضه شود. یکی از پرسش‌هایی که درباره بازی‌های PC وجود دارد، سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی است. لیکر معروف مجموعه مدعی است به این سوال پاسخ داده‌است.
آقای تام هندرسون ژونالیست و لیکر معروف مجموعه‌های بتلفیلد و کال آو دیوتی اخیرا در صفحه توئیتر خود تصویری منتشر کرده که ظاهرا مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Battlefield 2042 را نشان می‌دهد. با فرض اینکه این مشخصات درست باشد، باید گفت بتلفیلذ ۲۰۴۲ چندان سیستم قدرتمندی را نیاز ندارد. حداقل سیستم مورد نیاز شامل پردازنده AMD FX-8350 یا Intel Core i5 6600K، کارت گرافیک AMD Radeon RX 560 یا Nvidia GeForce GTX 1050 Ti و هشت گیگا بایت رم است.
علی رغم اینکه آقای هنرسون اعلب اوقات اطلاعات صحیح را نشر می‌دهد اما، باید منتظر اطلاعیه رسمی الکترونیک آرتز در این باره باشیم.
شما در ادامه می‌توانید اطلاعات کامل سیستم مورد نیاز و پیشنهادی احتمالی بتلفیلد ۲۰۴۲ را مشاهده کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari