instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
از آغاز تخفیفات تابستانه‌ی فروشگاه پلی‌استیشن دو هفته می‌گذرد و حالا زمان آن فرا رسیده است که فهرست عناوین تخفیف خورده به‌روز شود. خبر خوب این است که سونی (Sony) همین کار را کرده و بازی‌های جدیدی را به لیست تخفیفات فروشگاه پلی‌استیشن کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی خود افزوده است.
چند نکته‌ی مهم؛ فروش ویژه‌ی برخی عناوین حاضر در دور قبلی تخفیف‌ها امروز به پایان می‌رسد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد شما استفاده از تخفیفات تابستانه است، ابتدا فهرست قبلی را بررسی کنید.
همچون گذشته، تنها بخش منتخب تخفیف‌ها را برای شما قرار داده‌ایم و شما همراهان گرامی می‌توانید برای مشاهده‌ی فهرست جدید، می‌توانید از طریق این نشانی اقدام نمایید. تا این لحظه، فروشگاه پلی‌استیشن برای حساب‌های ایالات متحده به‌روز نشده است و عناوینی که در آدرس بالا مشاهده می‌کنید، به حساب‌های بریتانیا و اروپا تعلق دارد.
با این وجود، بازی‌هایی که در ادامه فهرست شده‌اند، برای کاربرانی که حساب خود را بر روی ایالات متحده تنظیم کرده‌اند نیز در دسترس هستند و می‌توانید نام آن‌ها را جستجو کرده و از تخفیف اعمال شده بر رویشان استفاده کنید. نکته‌ی آخر؛ برای استفاده از این فروش ویژه، تا نیمه شب ۲۷ مرداد ماه (۱۸ آگوست) فرصت دارید.
تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن ۵
 
تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن ۴
نطر شما در رابطه با تازه‌سازی فهرست تخفیف‌های تابستانه‌ی پلی‌استیشن چیست؟ عناوین حاضر در دور اول تخفیف‌ها بیشتر نظر شما را به خود جلب کرد یا بازی‌های جدیدی که اضافه شده‌اند؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای رضا مهرعلی . امیدوارم شب خوبی داشته باشید .
*** نطر شما در رابطه با تازه‌سازی فهرست تخفیف‌های تابستانه‌ی پلی‌استیشن چیست؟ عناوین حاضر در دور اول تخفیف‌ها بیشتر نظر شما را به خود جلب کرد یا بازی‌های جدیدی که اضافه شده‌اند؟ ***
در دور اول تخفیف ها عناوین زیر را از فروشگاه پلی استیشن خریداری کردم :
۱ – Disco Elysium – The Final Cut
۲ – It Takes Two
۳ – Ghost of Tsushima Director’s Cut
۴ – Metro Exodus – Gold Edition
اما در دور دوم تخفیف ها صرفاً عنوان Watch Dogs: Legion – Ultimate Edition که در Wish List اینجانب می باشد شامل تخفیفی حسابی شده است .
علی ایحال برای ماه آتی و با حضور عناوین زیبایی همچون :
۱ – Life is Strange: True Colors
۲ – Kena: Bridge of Spirits
۳ – DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT
۴ – DEATHLOOP
۵ – Lost Judgment
۶ – F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch
گمان نمی کنم دیگر پولی بابت استفاده از دور دوم تخفیفات فروشگاه پلی استیشن بماند .
در انتها لازم است یادآوری کنم برای آن دسته از بازی بازانی که تاکنون عنوان It Takes Two را خریداری نکرده اند و قصد دارند تا در آینده ای نزدیک اقدام به خریداری آن نمایند ، این عنوان فاقد هوش مصنوعی جهت یک تجربه ی فردی می باشد و حتی به صورت آنلاین نیز قادر به بازی با سایر بازای بازان صاحب این عنوان نیز نمی باشید و صرفاً می توانید با دوستان حساب کاربری پلی استیشن خود اقدام به تجربه ی بازی نمایید و یا به صورت Split Screen در کنار یکی از اعضای فامیل و یا دوستان . این عنوان از این منظر همچون عنوان زیبا و البته منحصر به فرد Operation: Tango می باشد .
خوزستانی های عزیز ، پیروز و پایدار باشید .
بهترین زمان برای خرید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari