دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گفته سخنگوی EA در آخرین کنفرانس مالی شرکت موفقیت بازی Mass Effect: Legendary Edition و عملکرد خوب آن، فراتر از پیشبینی‌ها و انتظارات تحلیلگران EA بوده و آن‌ها بسیار از میزان فروش بازی و بازخوردهای آن راضی هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
پس از مدت‌ها سکوت خبری و عدم مشاهده هر گونه فعالیت، مجموعه علمی تخیلی و نقش آفرینی Mass Effect با نسخه چهارم به کنسول‌های نسل نهم بازخواهد گشت و طرفداران بار دیگر فرصت حضور در جهان این مجموعه را خواهند داشت. با توجه به اینکه EA نسبت به این بازی بسیار محافظه کارانه عمل کرده و اطلاعات چندانی درباره آن در دسترس نیست، پیشبینی تاریخ انتشار بازی بسیار دشوار است. خبر خوب برای طرفداران اینکه آن‌ها می‌توانند با Legendary Edition مروری بر خاطرات گذشته خود داشته باشند. این بازی ریمستر سه گانه اصلی مجموعه است و هر چند نمی‌توان گفت بی نقص است اما، استقبال مخاطبان از بازی خوب بوده و ناشر نیز از عملکرد آن بسیار راضی است.
به گزارش تحلیلگر معروف صنعت گیم، آقای دنیل احمد که در آخرین کنفرانس مالی EA شرکت کرده الکترونیک آرتز از موفقیت بازی Mass Effect: Legendary Edition بسیار راضی است و عملکرد بازی فراتر از انتظارات آن‌ها بوده‌است. جزئباتی بیشتری درباره آمار دقیق فروش بازی یا میزان فروشی که تحلیلگران الکترونیک آرتز پیشبینی می‌کردند چقدر بوده‌است. با در نظر گرفتن میزان فاصله‌ای که میان عرضه نسخه آخر سه‌گانه با ریمستر وجود دارد و علاقه مخاطبان به داستان و سیستم انتخاب‌های این مجموعه، استقبال مخاطبان از Legendary Edition چندان دور از دهن نبود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari