instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
افزوده شدن میراث کوری بارلوگ یعنی جمله‌ی “حتی نامش را هم نشنیده‌ام” به نسخه‌ی جدید God of War، برای طرفدارانش هیجان‌انگیز خواهد بود.

تا چند ماه پیش، تنها اطلاعات رسمی منتشر شده از بازی جدید God of War به نام، لوگو و تاریخ انتشار آن خلاصه می‌شد. اما اخیراً با اعلام استودیوی سانتامانیکا (Santa Monica)، نه نام بازی Ragnarok خواهد بود و نه انتشار آن در سال ۲۰۲۱ رخ خواهد داد. در نتیجه پیش‌بینی کم و کیف این بازی بر اساس یک لوگو، به معنای واقعی کلمه غیرممکن است و تنها با استناد به جمله‌هایی که در نمایش این لوگو گفته شد می‌توان پیرامون محتوای آن نظر داد.
بر اساس این تیزر تبلیغاتی، متوجه شدیم که “Ragnarok در راه است”. البته، با دقت به تأکید راوی تریلر (که همان صداپیشه‌ی شخصیت کریتوس بود) بر “آینده”، احتمالاً واقعه‌ی رگناروک در این بازی رخ نخواهد داد و این رویداد می‌تواند به قسمت پایانی این سه‌گانه‌ی احتمالی منتقل شود. به‌هر ترتیب، God of War: Ragnarok قرار است تا در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ عرضه شود و اگر تا چند ماه آینده شاهد برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی برای آن باشیم، احتمالاً در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال آتی میلادی می‌توانیم به تماشای قتل عامل اساطیر و خدایان نورس توسط کریتوس افسانه‌ای بنشینیم.
اگر تا چند ماه آینده شاهد برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی برای قسمت جدید God of War باشیم، احتمالاً در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال آتی میلادی می‌توانیم به تماشای قتل عامل اساطیر و خدایان نورس توسط کریتوس افسانه‌ای بنشینیم.
در مقطع فعلی، هیچ کس در خارج از شرکت سونی یا حتی استودیوی سانتا مونیکا نمی‌داند که در این بازی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اما به عنوان یک طرفدار دو آتیشه‌ی این مجموعه، می‌خواهم برای افزوده‌شدن نشانه‌هایی از جمله‌ی مشهور کوری بارلوگ افسانه‌ای به این بازی به این استودیوی سانتا مانیکا التماس کنم؛ حال می‌خواهد یک بخش داستانی مهم و بزرگ و یا حتی یک ایستر اگ کوچک باشد.
طبیعی است که طرفداران بازی‌های ویدیویی همواره از تیم توسعه‌ی یک بازی سوالاتی بپرسند که اجازه‌ی جواب دادن به آن‌ها توسط استودیو صادر نشده باشد. در واقع، برخی از استودیوها که بازی‌هایشان را برای معرفی کامل در رویدادهای بزرگ مخفی نگاه داشته‌اند، سعی می‌کنند که حتی نام آن‌ها را نیز فاش نکنند و این موضوع در مورد God of War: Ragnarok نیز صدق می‌کند.
از طرفی دیگر، شرایط برای کوری بارلوگ (Cory Barlog) در پاسخگویی به سوالات طرفداران اندکی متفاوت است و وی به جای گفتن جملاتی نظیر “نمی‌توانم جواب این سوال را بدهم”، سعی می‌کند تا با شوخی‌های خود از جواب دادن بگریزد. برای مثال، معروف‌ترین جواب وی به زمانی باز‌می‌گردد که یکی از طرفداران در مورد God of War: Ragnarok سوالاتی از او پرسید و با جواب “رگناروک؟ حتی نامش را هم نشنیده‌ام” روبرو شد. البته، در پروفایل توییتر کوری بارلوگ، کد مورسی وجود دارد که هر طرفداری می تواند با ترجمه‌ی آن به جمله‌ی “هرگز در مورد آن چیزی نشنیده‌ام” برسد.
در پروفایل توییتر کوری بارلوگ، کد مورسی وجود دارد که هر طرفداری می تواند با ترجمه‌ی آن به جمله‌ی “هرگز در مورد آن چیزی نشنیده‌ام” برسد.
از یک سو، این جمله می‌تواند به این موضوع اشاره کند که Ragnarok نام اصلی این بازی نیست. اما از سوی دیگر، شاید کوری اجازه‌ی جواب دادن به سوالاتی که در مورد بازی پرسیده می‌شود را ندارد و این سوالات به قدری پرتعداد شده‌اند که وی با زبان بی‌زبانی درخواست توقف پرسش آن‌ها را دارد. اما در محتمل‌ترین نظریه، چنین فکر می‌کنم که این جمله نقش مهمی در بازی جدید God of War داشته باشد. شاید در زمان رویارویی با ثور، وی از کریتوس چنین می‌پرسد که چرا (یا چگونه) رگناروک را آغاز کرده‌ای و کریتوس چنین پاسخ دهد که ” رگناروک؟ هرگز نامش را هم نشنیده‌ام”.
اما با توجه به این‌که میمیر (Mimir) در God of War 2018 به قدر کافی در مورد این واقعه صحبت کرد، به‌نظر می‌رسد که این جواب از سوی کریتوس تنها یک طعنه برای دست کم گرفتن و تحقیر خدایان و اساطیر نورس باشد. به هر حال، اگر زمانی در این بازی شاهد فریاد کشیدن کریتوس از سر خشم و گفتن “NEVER HEARD OF IT” بودید، احتمالاً ساعت و تاریخ مطالعه‌ی این مقاله را به یاد خواهید آورد.
البته، مطلع هستیم که این گمانه‌زنی‌ها عملاً بیهوده هستند، اما غیر ممکن نخواهند بود. بازی جدید God of War احتمالاً مملو از ایستراگ‌ها و رمز و رازهای مختلف خواهد بود و اگر قرار باشد نشانه‌هایی از کوری بارلوگ را در آن ببینیم، به جذابیت‌های آن افزوده خواهد شد.
God of War: Ragnarok یا هر چه که نامیده خواهد شد، در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدای صنعت گیم بیا زودتر که بدجور دلم لک زده برای تار و مار کردن اساطیر نورس
اگه قراره شاهد یه سه گانه شاهکار دیگه از این سری باشیم که من همینطور فکر میکنم توی نسخه ای که در حال توسعه هستش احتمالا خبری از رگناروک نباشه و در واقع بازی در سه سال زمستون سخت که نشانه رگناروک هست جریان داشته باشه که بهش میگن فیمبول وینتر
پس احتمال اینکه اسمش فیمبول وینتر باشه هست
ما توی نسخه ۲۰۱۸ ثور رو وقتی دیدیم که دیگه اخر بازی بود و بازی تموم شد و در قسمت بعدی gow که در راهه ثور رو میکشیم و اخر بازی با اودین رو به رو میشیم و بازی میره برای نسخه بعدی.
این احتمال زیاده که داستان نسخه بعدی در رگناروک جریان نداشته باشه ولی باید گفت بعضی ها میگن که همون موقع ثور وارد میشه و میبینیمش رگناروک هم اغاز میشه!!! اما فکر نکنم اینطور باشه
همونطور که اقای مناف زاده عزیز گفتن ثور اومده ببینه کی باعث شده رگناروک زودتر از چیزی که اودین فکر میکرد از راه برسه. اصلا برای ثور انتقام پسراش و بالدر حتی مهم نیست فقط برای این اومده بود اونجا تا ببینه کی باعث شده رگناروک از راه برسه
از نظر من کریتوس با ثور مبارزه میکنه و ثور هم پیروز میشه و اترئوس رو با خودش میبره و کریتوس هم میره تا اترئوس رو پیدا کنه و احتمالا اترئوس توی ازگارد هستش!!!
باید بگم احتمالا ازگارد رو با طراحی تیم سانتامونیکا میبینیم Chic
.
.
.
.
اینایی که گفتم یا تئوری هایی بودن که دیدم و یا بر اساس افسانه های نورس از خودم گفتم اما مطمئنا اگه بازی کرده باشید میدونید که کوری بارلوگ و سازندگان بازی سعی دارن خیلی تفاوت هایی بین افسانه های نورس و خود بازی ایجاد کنن
پس فقط باید منتظر موند تا دید چی میشه
کی ؟ بارلوگ ؟ کی هست “حتی نامش را هم نشنیده ام” …! اسطورس
چقدر که هایپم واسش تصورش هم سخته روی ps5
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari