دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گفته کارگردان بازی دث لوپ سخت‌ افزارهای کنسول‌های نسل نهم نقش کلیدی در طراحی بازی و دستیابی به اهداف آن داشتند و امکان پورت بازی Deathloop برای کنسول‌ های نسل هشتم بدون صرف نظر کردن از اهداف اصلی سازندگان وجود نداشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
هر چند محصول جدید استودیو آرکین با جالش‌ها و مشکلات فراوانی در مسیر توسعه خود مواجه بود اما، بالاخره ماه آینده مخاطبان فرصت تجربه بازی دث لوپ را خواهند داشت. این بازی از چند نظر جزو بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۱ میلادی است. از یک سو داستان بازی مربوط به فردی است که در یک حلقه زمانی گرفتار شده و باید دائما این حلقه را زندگی کنند. از سوی دیگر نمایش‌ها و تریلرهایی که تا کنون از بازی منتشر شده نوید یک گیم‌پلی سریع، پر هیجان و نوآورانه را می‌دهند. مورد جالب توجه دیگر این است که این بازی از معدود عناوینی است که صرفا برای کنسول‌های نسل نهم عرضه می‌شود و حداقل به مدت یک سال در انحصار کنسول PS5 و PC خواهد بود. کارگردان بازی در مصاحبه اخیر خود درباره همین موضوع توضیحاتی ارائه کرده‌است.
آقای Dinga Bakaba، کارگردان بازی دث لوپ اخیرا با مجله پلی اسیتشن مصاحبه‌ای داشته‌است. هر چند ایشان به صراحت نگفتند امکان عرضه بازی روی کنسول‌های نسل هشتم وجود نداشت اما، برای اینکه امکان پورت بازی Deathloop برای کنسول‌ های نسل هشتم فراهم شود، آن‌ها باید برخی از اهداف و برنامه‌های بلند پروازانه خود را قربانی می‌کردند. به عنوان مثال باید وسعت نقشه جهان بازی را در نسخه‌های نسل هشتمی کاهش می‌دادند و دو تجربه کاملا متفاوت را در نسل هشتم و نهم ارائه می‌کردند.
Deathloop بیست و سوم شهریور برای پلتفرم‌های PS5 و PC عرضه می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari