تریلر جدیدی از فیلم در آستانه‌ی اکران و ترسناک Don’t Breathe 2 منتشر شد.
بنابر جدیدترین اخبار، به‌تازگی تریلر بزرگسالانه‌ی جدیدی از فیلم ترسناک Don’t Breathe 2 (نفس نکش ۲) منتشر شده است. تریلرهای بزرگسالانه واجد صحنه‌هایی هستند که ممکن است برای همه مناسب نباشد. به همین ترتیب در تریلر حاضر شاهد صحنه‌ها و مضامینی خشن هستیم که احتمالا به مذاق همه خوش نخواهند آمد. تریلر حاضر روش‌های خشن و وحشیانه نورمن نورداستروم برای سلاخی کردن دشمنانش را به نمایش می‌گذارد. فیلم نفس نکش ۲ به چند سال‌ پس از ماجراهای فیلم اول می‌پردازد، نورمن نورداستورم حالا در مکانی آرام زندگی می‌کند تا اینکه بالاخره گناهان پیشین او به سراغش می‌آیند.
فیلم سینمایی نفس نکش ۲ به کارگردانی و نویسندگی رودو سایاگس ساخته شده است، سایاگس یکی از نویسندگان فیلم Don’t Breathe (نفس نکش) محصول ۲۰۱۶ بود و در تهیه آن نیز همکاری داشت. فده آلوارز، کارگردان فیلم اول نیز در نگارش فیلمنامه نفس نکش ۲ همکاری کرده است. فیلم سینمایی نفس نکش ۲ با بازی استفان لنگ، برندون سکستون سوم، مدلین گریس، روچی ویلیامز، استفانی آرچیلا و بابی اسکافیلد ساخته شده است. فیلم نفس نکش محصول سال ۲۰۱۶ که اولین فیلم این مجموعه بود با بودجه‌ای حدودا ۱۰ میلیون دلاری ساخته شد و به فروش بسیار خوب ۱۵۷ میلیون دلار پیدا کرد. فیلم سینمایی نفس نکش ۲ از ۱۳ اوت (۲۲ مرداد) اکران خواهد شد، این فیلم ترسناکِ ۹۰ دقیقه‌ای به‌دلیل صحنه‌های بسیار خشن و خونین و زبان توهین‌آمیز رده‌بندی سنی بزرگسال دریافت کرده است.
شما می‌توانید تریلر جدید و بزرگسالانه فیلم نفس نکش ۲ را در زیر ببینید. تریلر پیش‌رو دارای صحنه‌های بسیار خشن و فضایی تیره و تار است و ممکن است برای همه مناسب نباشد. شما درباره فیلم‌های نفس نکش چه نظری دارید؟

دانلود از آپارات



source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *