دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
با تائید یوبیسافت، بازیکنان از تاریخ ۱۴ تا ۱۸ مرداد می‌توانند بازی Far Cry 5 را در تمامی پلتفرم‌ها به صورت رایگان تجربه کنند. با دنیای بازی همراه باشید.
یوبی سافت اخیراً اعلام کرده است که بازی Far Cry 5 به صورت رایگان از تاریخ ۵ تا ۹ آگوست (۱۴ تا ۱۸ مرداد) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این شرکت در وبلاگ رسمی تأیید کرد که در این بازه زمانی، اثر مذکور در تمام پلتفرم‌های موجود به صورت رایگان اجرا می‌شود.
نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که طرفداران Xbox برای بازی نیاز به اشتراک Xbox Live Gold دارند، در حالی که بازیکنان PlayStation فقط برای بخش آنلاین به PS Plus نیاز دارند. یوبیسافت به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry 6 را رونمایی کرده است و به‌نظر می‌رسد رایگان شدن نسخه پنجم در آخر هفته، تلاشی برای ایجاد هیاهوی بیشتر برای انتشار دنباله آن باشد.
طرفداران و علاقه‌مندان حتما بازی Far Cry 5 را تجربه کنند، به خصوص اگر تا به حال عناوین شوتر جهان باز را تجربه نکرده‌اند. این بازی در حال حاضر در تمام پلتفرم‌ها به اندازه کافی ارزان است. با این حال، اکنون فرصت خوبی است که بدون پرداخت هزینه مشغول به تجربه آن شوید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari