کپی لینک
هر روز بیش از پیش نظریه جهان‌های چندگانه مارول خبر ساز می‌شود. کریستین دانست (Kirsten Dunst) بازیگر فیلم‌ مرد عنکبوتی به تازگی در تصویری که توسط پاپاراتزی‌ها منتشر شده در کنار ستاره Daredevil دبورا آن ول (Deborah Ann Woll) دیده شده است. در همین راستا شایعه حضور این دو بازیگر در کنار یکدیگر نظریه حضور دیگر نسخه‌های مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home را قوت بخشید. تصویر مذکور در صفحه توییتر Marvel YouTube Pelicomic منتشر شده و با توجه به آن طرفداران ایده مولتی‌ورس مارول را متذکر شده و از حضور شخصیت دردویل در این فیلم نیز صحبت کردند. 
در تصویر منتشر شده کریستین دانست را در کنار زنی می‌بینیم که بسیار به دبورا ول شباهت داشته و به صورت خود ماسک زده است. دیدن این دو بازیگر در کنار یکدیگر باعث شد تا طرفداران فیلم Spider-Man: No Way Home تصور کنند که این دو در قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی به ایفای نقش خواهند پرداخت. با این حال دبورا ول پس از انتشار این تصویر عنوان کرد که شخصی که داخل تصویر در کنار دانست قرار دارد او نیست. 
پس از انتشار قسمت آخر سریال محبوب و موفق Loki تقریبا تمامی طرفداران مارول از تحقق نظریه مولتی ورس در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول مطمئن شدند. علاوه بر این موضوع به نظر می‌رسد که در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness علاوه بر  لوکی و اسکارلت ویچ، شاهد حضور مرد عنکبوتی نیز خواهیم بود و قسمت سوم فرنچایز مرد عنکبوتی در دنیای یسینمایی ماورل با دنباله فیلم Doctor Strange در ارتباط خواهد بود.
تمامی این عوامل باعث شدند تا طرفداران مرد عنکبوتی نظریه‌ای مبنا بر مولتی‌ورس مطرح کنند که بر اساس این نظریه بازیگران پیشین مرد عنکبوتی  توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در فیلم راهی به خانه نیست نیز حضور خواهند داشت و باری دیگر در نقش مرد عنکبوتی ظاهر خواهند شد. اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود، علاوه بر حضور سه مرد عنکبوتی در این اثر به نظر می‌رسد که شخصیت محبوب دردویل با بازیگری چارلی کاکس (Charlie Cox) نیز در فیلم راهی به خانه نیست حضور دارد. 
بنا به آنچه که در سریال لوکی شاهد آن بودیم و وجود نسخه‌های متفاوت از هر شخصیت (متغایر) در جهان‌های چندگانه نظریه‌های مطرح شده چندان غیر منطقی و بعید به نظر نمی‌رسند. تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی ماورل در این باره عنوان کرده است که اگر استودیو مارول چنین موضوعی را از او پنهان کرده است بدون شک این امر یک موجزه خواهد بود. با این حال استودیو مارول به طور رسمی عنوان کرده است که بازیگر  نقش دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man 2، آلفرد مولینا (Alfred Molina) در این اثر حضور دارد.
در نهایت به نظر می‌رسد فردی که در تصویر منتشر شده در کنار کریستین دانست قرار دارد یکی از دوستان نزدیک او بوده و به دلیل شباهت زیادی که چهره‌اش با دبورا ول دارد، طرفداران را به اشتباه انداخته است. با این حال این موضوع چیزی را ثابت نمی‌کند و نظریه حضور سه مرد عنکبوتی به همراه شخصیت دردویل در فیلم Spider-Man: No Way Home هنوز پا برجا است. 
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari