instagram gamefa
telegram gamefa
telegram

الکس کنستانتینسکو (Alex Constantinescu)، طراح ارشد FIFA 22، جزئیات زیادی از ویژگی‌های جدیدی که امسال به حالت Career اضافه می‎‌شوند را در بخش جدید Pitch Notes از وب‌سایت رسمی FIFA 22، توضیح می‌دهد.
از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید می‌توان به توانایی بازی‌بازان برای ایجاد تیم خود در بخش Manager Career اشاره کرد. چنان که بازی‌بازان می‌توانند نام باشگاه، نامی که توسط گزارشگران خوانده می‌شود، لیگ و باشگاه رقیب را انتخاب کنند و سپس لباس، لوگو و استادیوم آن را سفارش سازی کنند.

ایجاد استادیوم در بخش Career شبیه به FIFA Ultimate Team است، مثلا بازی‌بازان قادر به تغییر رنگ اصلی، رنگ صندلی، الگوی چمن زمین، شکل تور، آهنگ‌های پس از گل، سرود تماشاگران و آهنگ ورود بازیکنان هستند. همچنین بازی‌بازانی که می‌خواهند از باشگاه‌های واقعی و موجود در بازی استفاده کنند نیز می‌توانند ورزشگاه خود را در صورت نداشتن لایسنس، سفارش سازی کنند.
تغییرات
بازی‌بازان پس از ایجاد باشگاه خود می‌توانند بازیکنان اصلی خود را به طور خودکار تولید کنند و میانگین سطحی و سنی آن‌ها را انتخاب کنند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند بودجه‌ی نقل و انتقالات اولیه و اولویت‌های هیئت مدیره‌ی خود را مشخص کنند.
تغییرات
درباره‌ی حالت Player Career، این بخش نیز پیشرفت‌های خاص خود را خواهد داشت. مثلا اکنون بازیکنان به جای اینکه کلا بازی نکنند یا تنها وقتی که در ترکیب اصلی هستند بازی کنند، می‌توانند از نیمکت ذخیره‌ها به زمین وارد شوند. علاوه بر این، حالا مربی تیم به شما اهداف خاصی را پیش از مسابقه می‌دهد و اگر به آن‌ها برسید، سطح و جایگاه شما در نزد مربی افزایش می‌یابد.
تغییرات
سیستم رشد برای بازیکنان ایجاد شده نیز تحت بازسازی قرار گرفته است. اکنون بازیکنان در مسابقات و تمرینات XP دریافت می کنند، که می‌تواند در یک درخت مهارت در هر آماری که بازی‌باز می‌خواهد هزینه شود. با بالا رفتن سطح بازیکنان، Perkهای جدیدی نیز باز می‌شوند که می‌توان حداکثر سه مورد از آن‌ها را در یک مسابقه استفاده کرد. این Perkها شامل بهبود توانایی شوت سر ضرب، افزایش توانایی دریبل و قدرت بدنی بهتر می‌شوند.
تغییرات
هم در بخش Manager Career و هم در Player Career، بازیکنان سطح بالا یا با سابقه‌ی تیم می‌توانند با بنرهای Tifo اختصاصی مورد استقبال طرفداران قرار بگیرند. طبق گفته‌ی الکترونیک آرتس، هر بازیکن، حتی بازیکن‌های ساخته شده توسط بازی‌باز، می‌تواند بنر Tifo مخصوص خود را داشته باشد.
تغییرات
عنوان FIFA 22 در روز جمعه ۹ مهر ۱۴۰۰ (۱ اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.
نظر شما درباره‌ی این تغییرات چیست؟ آیا این پیشرفت‌ها می‌توانند به عدم یکنواختی بخش Career Mode بازی FIFA 22 کمک کنند؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چه تغییری!
میشه گفت استوری فیفا نوزده رو وارد بخش کریرمود بازی کردن
خوبه این تغییر البته باید خیلی وقت پیش اضافه میشد نه الان.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari