شرکت Nintendo در نتایج مالی اخیر خود اعلام کرده که فروش نینتندو سوئیچ به 89 میلیون واحد رسیده و بدین ترتیب، فروش سوئیچ اکنون بالاتر از Xbox 360 (با 80 میلیون واحد) و PS3 (با 87.4 میلیون واحد) قرار دارد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
کنسول Nintendo Switch
نینتندو سوئیچ در حال حاضر 12 میلیون واحد فاصله دارد تا به رکورد 101 میلیونی Wii برسد و به به موفق‌ترین کنسول Nintendo (فارغ از کنسول‌های دستی) تبدیل شود. طبق آمار ارائه داده شده در نتایج مالی اخیر، سوئیچ موفق شده تا در سه ماه ابتدایی سال 2021 بیش از 4.45 میلیون واحد بفروشد. این عدد نسبت به سال گذشته 21.7 درصد کاهش داشته است. همچنین درآمد فروش نینتندو در این مدت 2.94 میلیارد دلار بوده که این عدد نیز کاهشی 9.9 درصدی را به‌خود دیده.
بازی Animal Crossing: New Horizons همچنان به عملکرد عالی خود ادامه می‌دهد و در سه ماه ابتدایی سال، بیش از 10 میلیون نسخه دیگر فروخته است. فروش کلی بازی هم اکنون به 33.89 میلیون نسخه رسیده و پس از Mario Kart 8 Deluxe، در رتبه دوم لیست پرفروش‌ترین بازی‌های سوئیچ قرار دارد. در ادامه می‌توانید 10 بازی پرفروش سوئیچ را مشاهده کنید:
سوئیچ در حال حاضر در میان کنسول‌های دستی، سومین کنسول پرفروش تاریخ نینتندو محسوب می‌شود. کنسول‌های Nintendo DS با 154 میلیون و گیم بوی با 118 میلیون واحد، در رتبه‌های اول و دوم قرار دارند. با عرضه مدل OLED سوئیچ و همچنین عناوینی مانند Metroid Dread در پاییز و دنباله Breath of the Wild در سال آینده، انتظار می‌رود که فروش این کنسول جهش بزرگ‌تری را نیز به‌خود ببیند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط funkhabari