instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
امبریسر گروپ (Embracer Group)، شرکت سوئدی و هلدینگ بازی‌های ویدیویی، با خرید ۸ استودیوی جدید از جمله فورس فیلد (Force Field)، دیجیکس‌آرت (DigixArt) و ایزی تریگر (Easy Trigger) در جهت توسعه‌ی خود قدم دیگری برداشت.

امبریسر گروپ به خرید موج جدید و گسترده‌ای از استودیو‌های بازی‌سازی پرداخت. این استودیو‌ها عبارتند اند از: ایزی تریگر، ۳دی رلمز (۳D Realms)، اسلیپ‌گیت آیرن‌ورکز (Slipgate Ironworks)، فورس فیلد، گوست شیپ گیمز (Ghost Ship Games)،گریم‌فراست (Grimfrost)، کریزی‌لبز (CrazyLabs) و دیجیکس‌آرت.
تیم ایزی تریگر بابت بازی اکشن Huntdown شناخته شده است و می‌خواهد با استودیو‌ی کافی استین (Coffee Stain) در جهت «تسریع توسعه‌ی یکی از عناوین فرست پارتی گروه» همکاری کند. این تیم به کار بر روی بازی Huntdown ادامه داده و در عین حال به ساخت عناوین مستقل جدید نیز خواهد پرداخت.
Embrace Group
استودیو‌ی گوست شیپ گیمز نیز به کمک توسعه‌ی بازی co-op و شوتر اول شخص Deep Rock Galactic محبوبیت پیدا کرد. با وجود فروخته شدن این استودیو به کمپانی امبریسر گروپ، این تیم به طور مستقل کار خواهد کرد. گرچه امبریسر و کافی استین نیز در جهت «توسعه‌ی پروژه‌های گیمینگ جدید» به گوست شیپ گیمز کمک می‌کنند.
استودیو‌ی دیجیکس‌آرت برای کار بر روی عنوان منتشر شده‌ی ۱۱-۱۱ Memories Retold و بازی در حال ساخت Road 96 شناخته شده است و همچنان تحت نظارت کمپانی کوک مدیا (Koch Media) مستقل خواهد ماند.
اوضاع برای استودیو‌ی اسلیپ‌گیت آیرن‌ورکز کمی متفاوت خواهد بود. این تیم به کمک استودیوی سِیبر اینترکتیو (Saber Interactive) در حال کار بر روی ۶ عنوان جدید است. این در حالی است که رییس کل این تیم، آقای مایک نیلسن (Mike Nielsen) به نفع فردریک شرایبر (Frederik Shreiber) کناره گیری کرده است.
اسلیپ‌گیت آیرن‌ورکز که مشغول کار بر روی بازی Graven می‌باشد، به علت «اثبات توانایی خود در توسعه، همکاری با دیگر تیم‌ها و پورت‌های موفق خود» خریداری شده و به عنوان زیرمجموعه‌ی استودیو‌ی سیبر اینترکتیو کار خواهد کرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اووف Ghost Ship Games هم پرید.
امیدوارم کسی حالا حالاها Chromatic Games رو نخره.
یا خدا
دیگه همه شرکتا دارن استودیو جمع میکنن (یکی ندونه فک میکنه جنگه!)
مایکروسافت برای گیم پس و گاهی برای کوتاه کردن دست رقیب داره خرید میکنه.
تنسنت معمولا سهام شرکت ها و یا بیشتر شرکت هایی که بازی های آنلاین و سرویس محور دارن رو خریداری میکنه.
ea شرکت هایی که بازی های ورزشی و موبایل رو توسعه میدن معمولا خریداری میکنه.
سونی شرکت هایی که قبلا همکاری داشته رو خریداری میکنه.
ولی من آخر نفهمیدم امبریسر گروب هدفش چیه؟اومده بیست سی تا شرکت بسیار کوچک و درجه پایین رو خریداری کرده.البته شرکت های خوب مثل دیپ سیلور و سیبر رو هم خریده.بیشترشونم شرکت های اروپایی هستن.
اونم برا توسعه کسب و کارش و تقویت استودیو ها و تیم های بازی سازی خرید میکنه – واضحه.
به نظرم بهترین سبک خرید همینه
خرید استودیو کوچیک و بزرگتر کردنش و دادن بودجه بیشتر
اینکار خیلی مورد پسند منه هم اون تیم کوچیک بودجه بهتری میگیره هم اینکه با امکانات بیشتری میتونه بازی جدیدشو بسازه مثل موتور بازیسازی گوریلاگیمز که به دو سه تا استودیو داد هم موتور خیلی قدرتمندیه هم اون تیم دیگه وقتشو صرف ساخت موتور جدید هدر نمیده و هم بودجه بیشتری صرف بازی و تقسیم بندی نمیشه بین ساخت موتور جدید
یا یه چیز دیگه کدوم استودیو مایکروسافت بود از سازندگان دوم کمک گرفتن دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم استودیو ۳۴۳ بود که از سازندگان یکی از بهترین شوترهای تاریخ کمک گرفتن ..این موضوع خیلی خوبه
درکل خرید استودیو کوچیک به نظرم بهتره مخصوصا برای پلیر های پلتفرم های مختلف که باعث میشه بازی خاصی رو از دست ندن
۳d realms هم رفت! به نظرم اگه بهشون بودجه بدن یه شوتر ناب میسازن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari