instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
طبق برخی گزارشات منتشر شده، خالقان سری South Park در حال کار بر روی یک بازی جدید از این مجموعه‌ی محبوب هستند. آقای جیسون شرایر (Jason Schreier)، خبرنگار و نویسنده‌ی معروف صنعت بازی‌های ویدیویی، در توییت جدید خود به این موضوع اشاره کرده است.
این طور که به نظر می‌رسد، خالقین مجموعه‌ی South Park یعنی تری پارکر (Trey Parker) و مت استون (Matt Stone) یک شرکت جدید تاسیس کرده‌اند و قصد دارند بر روی پروژه‌های مختلفی سرمایه گذاری کنند. طبق گزارش‌ها، این دو می‌خواهند علاوه بر ساخت چندین فیلم برای سرویس استریم Paramount Plus، یک بازی سه‌بعدی جدید را نیز تولید کنند. در حال حاضر، این اولین باری است که ساخت یک عنوان جدید از مجموعه‌ی South Park تایید شده است.
توییت آقای شرایر:
ظاهراً تیم South Park در حال کار بر روی یک بازی جدید است. دو بازی قبلی توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شده بودند؛ هنوز مشخص نیست که چه استودیویی سازنده‌ی این بازی است.
همان‌ طور که شرایر اعلام کرد، احتمال دارد که بازی جدید South Park توسط یوبی‌سافت عرضه نشود. اگر با بازی‌های ویدیویی این مجموعه آشنا نیستید، باید اعلام کنیم که یوبی‌سافت تاکنون دو بازی کنسولی South Park: The Stick of Truth و South Park: The Fractured But Whole را به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ منتشر کرده است. اولین بازی توسط استودیوی ابسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و استودیوی دیجیتالی South Park ساخته شد و عنوان دوم نیز محصول همکاری بین استودیو‌های یوبی‌سافت و استودیوی دیجیتالی South Park بود.
در حال حاضر، ما تنها می‌دانیم که یک بازی جدید از سری South Park در حال توسعه است و خالقین سری نیز مثل عناوین قبلی بر روی آن نظارت دارند. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه شرکت‌هایی مسئولیت تولید و انتشار آن را برعهده دارند. البته تقریباً با اطمینان می‌توان گفت که استودیوی دیجیتالی South Park در روند ساخت این بازی مشارکت خواهد داشت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ابسیدین South Park: The Stick of Truth رو سال ۲۰۱۴ داد بیرون و چه چیز خوبی هم داد بیرون!!!
تو استیم هم Overwhelmingly Positive هست با ۹۷ درصد نظرات Positive (که خیلی رقم خوبیه)
خلاصه حرفم اینه که اگه تونستید حتما بازی کنید
از اونجایی که ابسیدین خریده شده و در حال ساخت انحصاری هست فک نکنم بتونه روی این سری کار کنه ولی امیدوارم حداقل بیاد و یکم به تیم ساخت South Park کمک کنه
حاشیه ساز نباشه صلوات
اتفاقا همین امروز بهش فکر میکردم که stick of truth چقدر باحال بود و south park یکی از بهترین سریالای کمدی تاریخه کاش دوباره با همکاری یوبی بسازه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari