کپی لینک
گلیچ‌ها و هکرها همگی دست به دست هم داده‌اند تا تجربه سری بازی‌های Call of Duty و بیش از هرچیز وارزون برای همه ما تلخ شود.
گلیچ جدید Call of Duty Warzone به بازیکنان اجازه داده دشمنان خود را از سوی دیگر دیوار مشاهده کرده و مطمئنا مسیر پیروزی را برای آن‌ها درعین نابرابری بسیار آسان‌تر کرده و دیگر بازیکنان را خشمگین کند. گرچه بازی وارزون به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌های تازه دریافت می‌کند، همیشه با مشکلاتی از این قبیل دست‌وپنجه نرم کرده و پس از هر به‌روزرسانی ما شاهد چندین باگ و گلیچ متفاوت بوده و برخی از آن‌ها به سو استفاده کشیده شده و برخی بازیکنان را بدون نیاز به مهارت به پیروزی می‌رسانند. این باگ و گلیچ‌ها در کنار انبوهی از هکرها که هنوز اکتیویژن راهی مناسب برای برخورد با آن‌ها پیدا نکرده، طی چند مدت اخیر سبب کنار گذاشته شدن این بازی توسط بسیاری از طرفداران شده است. مانند گلیچی که اخیرا وارد این بازی شده، بسیاری از آن‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهند باعث آزار دیگران شوند.
بازی وارزون از اولین روز عرضه تا به امروز توانسته سیل عظیمی از طرفداران را برای خود جمع آوری کند. این بازی با سرعت گیم‌پلی بالا و تاحد بسیار زیادی بالانس تبدیل به یکی از پر طرفدارارترین بتل رویال‌های تاریخ شده، بااین حال وجود باگ‌ها، گلیچ‌ها و انبوه هکرهایی که اکتیویژن به‌طور مداوم درحال بن کردن آن‌هاست باعث شده این بازی برای برخی افراد جنون آمیز شود. استفاده از چیت‌ها و ابزار تقلب مشکلات زیادی برای اکتیویژن به‌وجود آورده که از جمله بزرگ‌ترین آن‌ها می‌توان به از سر گیری مسابقات اروپایی Twitch Rivals Call of Duty: Warzone در اثر استفاده از ابزار تقلب توسط برخی بازیکنان اشاره داشت. هکرهای حاضر در این مسابقات بازیکنانی که با مهارت خود برای جایزه ۷۵۰۰۰ دلاری تلاش می‌کردند را به‌راحتی از مسابقات بیرون می‌کردند. این مسابقات پس از یک هفته و بن کردی موجی عظیم از هکرها که توسط بازیکنان لو رفته بودند از نو شروع به کار کرد.
جدیدترین گلیچی که در ویدیو نیز مشاهده کردید مربوط به دیده شدن بازیکنان در سوی دیگر دیوار شده که توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت با نام Jsouthh کشف شده است. شما می‌توانید مشاهده کنید که این گلیچ اجازه محو شدن دیوارهای میانی و دیده شدن بازیکنان در آن سوی دیوار را به او داده و گرچه بازیکن نمی‌تواند از میان دیوارها تیری شلیک کند، نمایی کامل از موقعیت دشمن داشته و او را ردیابی کند. در پایان ویدیو نیز این شخص با استفاده از این گلیچ هر دو دشمن خود را می‌کشد. البته او همچنین اشاره داشت که پس از آن بازی او با باگ‌های بیشتر روبه‌رو شده و تمام تیم او از بازی خارج شده است.
درهمین حین که هکرها و چیترها در بازی وارزون جولان می‌دهند، وجود گلیچ‌ها وضعیت عدالت بازی را بدتر از پیش کرده و به دشمنان شما قدرت‌های ماوراالطبیعه می‌دهند. گلیچ دیوار در بازی وارزون نمونه بارز سو استفاده بازیکنان از مشکلات بازی بوده که می‌تواند از حساسیت بازی و البته مسابقات کاسته و تجربه شیرین گیمینگ بسیاری را تلخ کند. درحال حاضر هیچ روشی برای جلوگیری از این گلیچ وجود نداشته و باید منتظر بمانیم. این گلیچ همچنین باعث شده تا بسیاری از بازیکنان از بازی خارج شده یا تا پایان بازی با دیوارهایی که در ثانیه ظاهر و محو می‌شوند سروکله بزنند. گرچه این گلیچ می‌تواند بازی را برای برخی آسان‌تر کند، ولی تجربه‌ای تلخ را از وارزون برای دیگران به‌جا می‌گذارد.
درحال حاضر بسیاری از کاربران وارزون از انبوه هکرها، چیترها و سو استفاده گران خسته شده و با عصبانیت از شرکت Raven درخواست به‌روزرسانی کرده تا بازی را بهبود بخشند. بااین حال همانطور که پیش‌تر مشاهده کرده‌ایم به‌روزرسانی‌ها برخی باگ‌ها را از بازی خارج کرده و در عوض باگ‌هایی تازه و حتی بدتر را به بازی میفزایند. باید دید اکتیویژن و ریون چه برنامه‌ای برای تصحیح بازی خود در سر دارند. فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War نیز نزدیک بوده و باید منتظر اخبار جدید از طرف تری‌آرک باشیم. آیا شما تابحال با چنین گلیچی روبه‌رو شده‌اید؟ تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari