دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گفته مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز هر چند عرضه نسخه جدید مجموعه Battlefield به صورت سالانه یا دو سال یک بار منظقی است اما، هدف ناشر این است که این فرنچایز در مسیر تبدیل شدن به یک لایو سرویس حرکت کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
پس از اینکه مجموعه بتلفیلد وقایع و روایت خود را در بستر جنگ جهانی اول و دوم هدایت کرد، بار دیگر با بتلفیلد ۲۰۴۰ به فضای مدرن و آینده علمی تخیلی بازمی‌گردد. بتلفیلد ۲۰۴۲ یک تجربه صرفا چند نفره است و سه سال پس از Battlefield V منتشر می‌شود. هر چند طرفداران این مجموعه تجربه بخش داستانی را هدف اصلی خود قرار نمی‌دهند اما، بدون شک این بخش نیز طرفداران خاص خود را دارند و هواداران دوست دارند بدانند نسخه جدید یک استثنا است یا این مجموعه زین پس یک لایو سرویس خواهد بود. هر چند الکترونیک آرتز این موضوع را قطعی تایید نمی‌کند و حالات دیگر را نیز محتمل می‌داند و به صورت ضمنی آن را تایید می‌کند.
آقای اندرو ویلسون، مدیرعامل شرکت EA در مصاحبه با وبسایت VGC زمانی که از وی درباره تغییر روند درباره مجموعه Battlefield پرسیده شد، گفت هر چند عرضه نسخه‌های جدید این مجموعه به صورت سالانه یا دو سال یک بار “منطقی” است اما، تاکید بیشتر روی آن است که چارچوب این مجموعه در بستر لایو سرویس بازتعریف شود. هر چند این تعریف بدان معنا نیست که یک نسخه خاص آپدیت‌های دائمی و متداول دریافت کند و شاید شاهد عرضه نسخه‌های دیگری نیز باشیم.
باید متوجه شده باشید که این [نسخه جدید] بنیاد این مجموعه را به عنوان یک لایو سرویس تعریف می‌کند و در آینده با عرضه یک نسخه موبایلی، چندین نسخه رایگان و کوچک‌تر تکمیل‌تر می‌شود و شرایط زمانی بین دو عرضه نسخه جدید را عوض می‌کند.
بتلفیلد ۲۰۴۰ سی‌ام مهر ماه سال جاری منتشر می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari