instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
در گذشته اخباری پیرامون بتای بازی Riders Republic به گوش می‌رسید. حال امروز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) دست به کار شد و تاریخ آغاز آن را تعیین کرد. ضمنا به منظور آشنایی بازی‌بازان، ویدئویی هم در این خصوص منتشر شده است.

به نقل از شرکت یوبی‌سافت، بتای بازی Riders Republic از تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۰ (۲۳ آگست ۲۰۲۱ میلادی) به مدت دو روز در دسترس قرار خواهد گرفت. بنابراین بازی‌بازان ظرف این مدت می‌توانند این بتا را تجربه کرده و در کل تصمیم‌گیری بهتری برای خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند. برای این منظور، بازی‌بازان ابتدا باید در وب‌سایت این اثر ثبت نام کنند.
سه بخش اصلی در بازی Riders Republic به چشم خواهد خورد که به ورزش‌های گوناگون مربوط می‌شود. خوب است بدانید که تجربه‌ی هر یک از این سه بخش به صورت چندنفره برای بازی‌بازان فراهم خواهد بود. آن‌ها قادر خواهند بود تا با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان بازی کرده و ساعت‌ها لذت ببرند. هر کدام از این سه بخش از چهار حالت به نام‌های Mass Races، Trick Battle، Free for All و Versus Mode برخوردار است. منتقدان زیادی پیش‌بینی می‌کنند که این بازی بتواند به جایگاه خوبی دست پیدا کند. همچنین یوبی‌سافت اعلام کرده است که بعد از عرضه‌ی این بازی، پشتیبانی خوبی از آن خواهد داشت.
تمام این بخش‌ها برای نسخه‌ی بتای بازی Riders Republic باز خواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. البته در هر یک از این بخش‌ها صرفا می‌توان با ۵ بازی‌باز، بازی را آغاز نمود. این اتفاق در نسخه‌ی اصلی مشاهده نخواهد شد و تعداد افراد حاضر در مسابقات می‌تواند بیشتر از این هم باشد.
Riders Republic از سری عناوین ورزشی و اکشن بوده که از گرافیک خوبی هم برخوردار است. این بازی ابتدا قرار بود ماه آینده به دست هواداران برسد، اما تیم سازنده از تاخیر در انتشار آن خبر داد. دلیل این تاخیر ویروس کرونا گزارش شده است. اکنون آگاه شدیم که نسخه‌ی اصلی در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به نسخه‌ی بتای این بازی را تماشا و دریافت کنید.
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari