دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گزارش ژورنالیست مشهور، آقای جف گراب از وبسایت گیمزبیت چنانچه روند ساخت ریمیک Dead Space مطابق برنامه‌ریزی سازندگان پیش رود، آن‌ها می‌توانند بازی را برای عرضه در پاییز سال آینده آماده کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
شرکت الکترونیک آرتز چند هفته پیش از نسخه بازسازی قسمت اول مجموعه دد اسپیس رونمایی کرد و به خواسته چندین ساله طرفداران مبنی بر بازگشت این مجموعه پاسخ داد. هر چند طرفداران از این خبر به شدت هیجان زده شدند اما، از اطلاعات کم و مبهمی که سازندگان از بازی در اختیار آن‌ها گذاشتند، ناامید شدند. ساعات گیم‌پلی بازی یا تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست و سازندگان حتی از اعلام یک تاریخ انتشار سالانه نیز خودداری کردند. آقای جف گراب، ژورنالیست و اینسایدر مشهور معتقد است زمان عرضه بازی چندان هم دور نیست.
آقای گراب می‌گوید با توجه به اطلاعاتی که از تیم سازنده بازی به دست آورده، آن‌ها قصد دارند ریمیک Dead Space برای پاییز سال ۲۰۲۲ آماده کنند. البته با توجه شرایط خاصی که به مراحل ساخت بازی‌ها حاکم است و شیوع جهانی ویروس کرونا، ممکن است این تاریخ با تعویق مواجه شود اما، در حال حاضر پاییز ۲۰۲۲ هدف زمانی انتشار بازی است. در واقع الکترونیک آرتز مصر است پیش از پایان سال مالی آینده شرکت این بازی عرضه شده باشد. سال مالی آینده شرکت سی و یکم مارس ۲۰۲۳ به اتمام می‌رسد.
آقای گراب ضمنا اعلام کرد EA پیش از پایان سال میلادی جاری چندین نمایش از بازی خواهد داشت، بنابراین امکان پذیر است زمان انتشار بازی و بخشی از گیم‌پلی بازی مشخص شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari